Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vágytatok valaha hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vágytatok valaha hosszabb magányra, egyedüllétre párkapcsolat alatt? Van ennek jelentősége?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan arra vágytam. Megkaptam, véget ért a kapcsolat, most meg állandóan kapcsolatra vágyom. Hülye vagyok.
2018. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezet foghatunk #1-es! :)
2018. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én néha igénylem az egyedüllétet, de a párom elég nehezen tolerálja. Sajnos ezt kevesen értik meg, hogy néha jó elvonulni a világtól.
2018. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy barátnőm aki megfojtott.. és ragadt rám, mondtam neki, hogy fejezze be, és hagyjon nekem levegőt. "nem bír ő szeret" szakítottam vele. utána nem is kellett senki egy jó darabig, úgy éreztem mint amikor anyám csókolgat és ragad magához.. gyűlölöm az ilyet.

amúgy ha egészséges balansz van a kapcsolatban akkor nem nagyon van szükségem hosszabb (hetekig tartó magányra)

2018. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen vágytam, kb azt éreztem megfojt a párom és nincs saját életem, nem sokkal utána szét is mentünk. :D


Azóta eltelt 2 év, kihasználtam az egyedüllétet, szórakoztam, barátokkal, családdal voltam, hobbik stb. és most jutottam el arra a szintre, hogy talán lehetne egy új kapcsolatom, de még nem vagyok benne biztos, hogy szükségem van-e rá ténylegesen. :D

2018. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de tiszteletben tartjuk, ha a másik magányra vágyik.
2018. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen...


Egyke vagyok, szóval szeretek egyedül lenni időnként...szükségem van rá néha...a férjemnek ezt már az elején elmondta, és ahhoz képest, hogy ő az 5 testvérével nőtt fel egy szobában tök jól fogadta...:)


Mind a ketten társasági emberek vagyunk, de én néha "visszavonulok" :)

2018. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A páromnak néha kell 1-2 nap. De ha ennél sokkal többre vágysz, akkor ott gondok vannak.
2018. febr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!