Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nők túlnyomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők túlnyomó többsége azért vonzódik a korrekt magasságú pasikhoz (+180-185), mert trendi/menő dolog nem pedig azért, mert valóban nevesednek tőlük?

Figyelt kérdés
Bocsi az erős kifejezését, de szerettem volna nyomatékosítani a jelenséget, amennyire a nők odáig vannak a magasabb pasikért (vagy inkább az alacsonyaktól). Egy 170 centis, de helyes pasival sem hajlandó a legtöbbje összejönni. Őszintén kérdezem: mi az igazság? (Nem vagyok kíváncsi polkorrekt válaszokra!)

2018. febr. 24. 22:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%

Nézd meg az USA leghíresebb elnökeinek magasságát.

Kennedy, Reagan, Lincoln, Trump, Bush, Clinton, Washington, Roosevelt, Jefferson, Obama, mind 185 cm. felettiek.

4-en közölük saját hegyet kaptak az arcképükkel.

Kivételek mindig vannak, de általánosságban elmondható, hogy a magas emberek egyszerűbben érnek el ilyen jellegő sikereket mint pl. vezetői pozició.

2018. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem a preferenciának kényelminek oka van: le lehet őket állva is oboázni. Ha egy pasi a cickómig ér akkor sajnos térdelnem kell... nehéz a nők sorsa!
2018. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Nekem azelőtt tetszettek a magas pasik, mielőtt létezett volna a gyakori. Vagy a facebook. Engem ez izgat. Nem tudom, miért, nem is érdekel. Én meg azokat nem értem, akiknek van hajszín, szemszín kikötésük.


Ha meg az érdekelne, hogy menőnek higgyenek, tetszenének a kakastaréjos vékony kisfiúk, én meg azoktól olyan száraz vagyok, mint a sivatag. Nekem az tetszik, ami tetszik. Próbáltam, igaz nem pasikban, de ízlésben változni, mikor tini voltam, hogy menőbb legyek, például ha valamiből majd meghaltam a rózsaszínért, akkor is a zöldet választottam, hogy ne nézzenek pichának, de nem éri meg másnak lenni. Szenvedés. Nem éled meg teljesen az életed.

2018. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zsibbaszt a magasság, én 168 cm vagyok, a párom meg 170 cm. Nekem sokkal fontosabb egy helyes arc, szép arcszerkezet. Az fogott meg elsőre is a jelenlegi páromnál, de hát kinek mi.
2018. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Nekem általában eddig 170 körüli férfiak jöttek be.

Amikor magasabb tetszett meg, azt mindig szívásnak éltem meg, mert a magamhoz hasonlóval komfortosabb az ölelkezés, meg minden.

2018. febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
6%

Állatok vagyunk és az ösztönök kiirthatatlanul működnek. A magasabb férfiak biológiailag jobbnak tűnnek első ránézésre és ezért rengeteg nő férfiasabbnak tartja őket.

Engem is meglepett, hogy mennyire durván. Nemrég bekerültem egy új társaságba. Mindenki akkor és ott ismerte meg a többieket. Kialakultak a dolgok, megismertük nagyjából egymást. Beszéltem a társaságban lévő nőkkel és a többségüknek a társaságból az a srác jön be, aki a legmagasabb. A srác éjjel-nappal panaszkodik, nem sportol, nincs hobbija, indulatos, rengeteg témához buta. A lányok válasza, hogy miért pont vele feküdnének le: Mert olyan magas.

2018. febr. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%
Voltak 165-170 centi körüli, és 190 körüli barátaim is, teljesen irreleváns a magasság, amíg nem kisebb nálam.
2018. febr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%
hú az exem egy igazi szemétlàda volt hiàba 180cm volt .Sztem nem csak ez szàmit .A mostani pàrom nincs annyi de sokkal normàlisabb .:)
2018. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%

Neked férfiként milyen testalkat tetszik?

Csak szólok, hogy most nagyon divatba jöttek a kövér nők!

2018. febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A #16-os válaszom ki pontozta le? Várom a közös társaságba! :D


Komolyan emberek... Ha valaki leírja a SAJÁT tapasztalatát, az szerintetek nem hasznos, mert az elmebeteg fejetekben mást képzeltetek el? A társadalom nevében kérdezem: Mégis miért nem mentek el egy szakemberhez? Az környezetetek nem terhelnétek a beteg hozzáállásotokkal és saját magatoknak is jobb lenne.

2018. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!