Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meleg a fiú, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg a fiú, vagy sem?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban ismerkedtem meg egy fiúval (24 éves). Nagyon kedves, tiszta, rendezett külsővel rendelkező, magára roppant igényes (öltözködésben, táplálkozásban). A beszédje és a mozgása egy kicsit nőies, de nem túl feltűnően. Nagyon szeret öltözködni, szeret odafigyelni a táplálkozásásra és nagyon figyelmes mindenkivel.


Amikor megismerkedtünk nekem ami először feltűnt, hogy nagyon sok fiú, de sok lány barátja is van. A lányokkal együtt eljár szórakozni és étterembe, de egyikkel sincs párkapcsolati viszonyban. Velem nagyon kedves és rendes, figyelmes. Mindig ápolgatja a lelkem és bíztat a nehezebb pillanatiban. Úgy érzem benne bízhatok.


Talán eddig a legfuráb dolog az volt, amikor megkérdeztem (óvatosan a melegségre terelve a témát),hogy mi a véleménye a melegekről. Abben a pillanatban elkezdte mondani, hogy mennyire nem ért egyet a melegek kiközösítésével és az utóbbi időben történt melegmészárlásokkal (főleg amerikában). Ekkor döbbentem rá, hogy nagy valószínűséggel meleg a srác.


De miért is teszem akkor fel a kérdést? Nos azért, mert van egy másik oldala is neki. Péládul sokat nézi a mellemet, megfordult múltkor lányok után, szeret bókolni nekem, bal fülében hordja a fülbevalóját, lányokról rajzol félmeztelen képeket és azokat teszi ki a szobájába. Szóval fura....


Szeintetek?



2018. febr. 25. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Biszex.
2018. febr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg! Vagytok olyan jóban.
2018. febr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem jött egyértelmű válasz.
2018. febr. 25. 01:03
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor biszex. De kérdezd azért meg még egyszer.
2018. febr. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3: Akkor lehet, hogy még nem tiszta neki.

Nekem van hasonló ismerősöm, aki 32-33 évesen jött rá egészen.

2018. febr. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Szóval szerinted aki nem homofób, az meleg???

Nooormális???

2018. febr. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem aki volt ilyen ismerősöm,az első pillanatban,a a mozdulataiból lehetett tudni,hogy az. Ő is bókolt sokat. El is bizonytalanított egyszer,merr a nagy nyilvánosság előtt női nevekkel emlegette a párkapcsolatait. De nem mertem én se rákérdezni,aztán egyszer félig ittas állapotban bevallotta magától.
2018. febr. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Erősen gyanús kategória. Ha látnám biztosra megmondanám.
2018. febr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"szeret bókolni nekem, bal fülében hordja a fülbevalóját, lányokról rajzol félmeztelen képeket és azokat teszi ki a szobájába. Szóval fura.... " Ettől még nem lesz se meleg, se biszex. Tudom mik a sztereotípiák, de azok többségében baromságok.
2018. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!