Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja úgy néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja úgy néhány ember, hogy egyedül lenni "szabályellenes"?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy Annus veszettül próbálkozik Marcinál, aki már jó régóta egyedül él. Mikor Marci visszautasítja Annust (akár azért, mert Annus se tetszik neki, akár azért, mert továbbra is egyedül szeretne élni), akkor Annus kiborul, hogy mi az, hogy Marci nem kavar vele, mikor úgyis egyedül van. Mintha Marcinak kötelessége lenne bárkivel is randiznia, csak mert egyedül van - illetve, mintha Marcinak kötelessége lenne arra törekednie, hogy megváltoztassa azt a - neki megfelelő - állapotot, hogy egyedül van.

Marcit egyébként a párkapcsolatban/házasságban élő haverjai is gyűlölni fogják egy idő után, pont akkor, amikor már kezd ellaposodni a kapcsolat, és kezdenek egymás agyára menni a párjukkal. Akkor azt látják, hogy Marci megúszott valamit, amiben ők szenvednek, és Marci rohadjon meg, mert neki is kötelezően össze kellene jönnie egy csajjal, mert "ez az élet rendje". Érdekes módon a kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban élők többnyire leszarják Marcit és a döntéseit, mert boldogok a saját életükben, és azzal foglalkoznak, ami az ő dolguk. Annus után pedig jön majd Betti, meg Cili, meg Dia, akik mind fel lesznek háborodva, hogy Marci hogy merészel egyedül élni, miért nem veszi el egyiküket és csinál nekik gyereket, mintha Marci nem rendelkezhetne a saját életéről, és nem lenne joga eldönteni, hogy akar-e maga mellé feleséget és gyereket. (és nem, Marci nem búzi)

A nemi szerepeket tetszőlegesen fel lehet cserélni, írhattam volna azt is, hogy Móninak udvarol Gézu, és mikor Móni elhajtja a francba azzal az indokkal, hogy szeret egyedül élni és nem is tervez ezen változtatni, akkor Gézu nagyon kedvesen megkérdezi tőle, hogy "oszt' a fszom meg dugjam, amibe akarom?!", majd eloldalog, miközben a bajsza alatt motyogja, hogy minden nő qrva.

Nektek mi a véleményetek erről?


2018. febr. 25. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez ezen a fórumon és lehet másoknál helytálló story. Nekem szerencsére nincs ilyen tapasztalatom. Akiket visszautasítottam, azok normálisan fogadták, akik engem utasítottak vissza, azok is korrekt módon tették és elfogadtam. A párkapcsolatban, házasságban élő barátaim legyen az boldog vagy ingó kapcsolat, akkor is ugyanúgy kezelnek, ahogy mióta ismerem őket kezeltek legyek egyedül vagy kapcsolatban. Tudják, hogy ez az én életem és ők is voltak mind egyedül már. Mindenki szorít, ha alakulóban valami, de nem bélyegeznek meg sem engem sem a másik felet,ha bármilyen oldalról mégsem működik. Felnőtt emberek vagyunk.
2018. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Én csak azt nem értem, ha a nők nevei ABC sorrendben vannak, a férfit miért Marcinak hívják?
2018. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Engem a Cili zavar. Miért nem lehet Móni?
2018. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Miért zavar a Cili?
2018. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Ciliről öreganyám macskái jutnak eszembe.
2018. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy úgy :D
2018. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:
26%

Tarsadalmi elvaras, ennel tobb indok nem is kell.

S kipusztult volna az emberiseg, ha az lenne a normalis, hogy egyedul legyunk. Amugy a pelda nem igaz jo, mivel Marci szexet akkor utasitja vissza, ha nem tetszik neki Annus.

En meg olynrol nem hallottam, hogy valaki azt mondt volna, hogy xy jo csaj de most egyedul akarok lenni. Azt viszont sokszor, hogy nem akarok tole semmit, mert nem az esetem.

Forditott esetben, Annusnal se tudom elkepzelni, max a probalkozok, egy elmegy szintet utnek meg. A noknel sokszor az elmegybol, alakul kapcsolat. Hanyszor lehet itt is olvasni, hogy az elejen nem volt az esete, aztan osszejottek.

2018. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Jöhetnek még.


Tételezzük fel, hogy Marcinak és Móninak is van annyi esze, hogy tud mérlegelni aközött, mit nyer, ha összeáll az udvarlójával (egyszer vagy időnként egy jó dugás), és mit veszít (függetlenség, szabadság, drámázásmentes, nyugodt élet), és ez alapján úgy dönt, hogy hiába rendelkezik a másik hat kockával/D kosaras dudákkal, őneki bizony ez a kufirc nem ér ennyit. Esetleg ad absurdum nincs kedve hozzá.


Többieknek: az én öreganyám macskáit mindig Bercinek hívták, úgyhogy azért se adtam ABC-ben a férfineveket, mert Berciből akkor lett elegem, mikor ráfialt a stóc zenekaros pólómra négy darab KisBercit.

2018. febr. 25. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Marci valójában impotens.
2018. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!