Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MSN mi lenne a legjobb téma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN mi lenne a legjobb téma?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akibe bele zúgtam és fel vettem MSN-re és mi lenne a legjobb téma?
2010. márc. 11. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bazzeg a szex:D
2010. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a legnagyobb marhasag msn en csajozni/pasizni.


de beszejjel mind marhasagbol vele,nevettesd meg ez a legfontosabb,aztan minel hamarabb koszonjel el te, nem o

2010. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
na fasság MSN en csajozni. menj ki a való életbe és nézd h a csaj ossza e a lapokat... ha igen, ne savazd, és vedd fel a lapokat :D
2010. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem a hüvelygomba a legjobb téma MSN en :)
2010. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lefagyott ez a szar.
2010. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A földigiliszták párzási szokásai tavasszal esős időben 20 fokban 50%-os páratartalommal + napsütés.
2010. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
valami rendes témát kérek
2010. márc. 16. 14:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész nem MSN téma, mi van személyesen nincs merszed. Puha vagy?

De ha mrá témát kell írnom, akkor írd le milyen vagy:

"egy idióta vagyok"

Nah ehhez mit zsólsz?

2010. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én így csajoztam be. Iwiwen megláttam egy vadidegen álomszép csajt, felvette MSNre 1 hónapig azon dumáltunk, majd találkoztunk. Jelenleg 4 éve vagyunk együtt, és nyáron szeretném eljegyezni.:)

Mi egymásról beszélgettünk, mert nem ismertük egymást, de ti igen. szóval mehet a sulist téma, de biztos akad olyan amit nem tudtok egymásról.Mi a filmekről sokat beszéltünk.

2010. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sztem 13 körüli vagy és félénk.

1.) Beszéljetek élőbe

2.) Osztálytárssal ne randizz, mert egy szakítás olyannal, akivel gyakran találkozol nagyon pocsék.

3.) Közös téma: Iskola

Melyik a kedvenc tantárgya, miért? De érzelmi oldalról közelítsd meg. Érd el, hogy az érzelmeiről beszéljen.

2010. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!