Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy 25 évessel? Szerintetek megpróbáljam? Milyenek általánosságban a 25 éves fiúk?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és már pár éve tetszem egy idősebb srácnak aki most 25 éves. Nekem eddig más kapcsolataim voltak és neki is, de most egyikünknek sincs párja, és egész jól összeillünk és jól elbeszélgetünk. De félek hogy ha összejönnénk nagy lenne a korkülönbség mert a nővérem is ugyanannyi és észre szoktam venni néha a különbséget. Milyenek a 25 évesek? (A szex nem lenne gond)

2018. febr. 25. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Próbáld ki, mit veszíthetsz?
2018. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Az előző kérdést is te írtad ki? Köztünk pont ugyan ez van a párommal és másfél eve működik.
2018. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem, ez az első kérdésem ezzel kapcsolatosan :)
2018. febr. 25. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
17 évesen hogy lehet ilyen kérdést feltenni? Szerinted miben lehetnek mások, mint a 24 vagy a 26 évesek?
2018. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom elég hülye kérdés :D Csak kíváncsi vagyok miben mások mint pl az én korosztályom. Ennyi.
2018. febr. 25. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

N/34

2018. febr. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosságban beszélni a 25 éves emberekről, van aki ilyen van aki olyan. Én 25 éves vagyok a vőlegényem is annyi, ő már évek óta dolgozik, vettünk már lakást, családot, esküvőt tervezünk. Az ő típusa pl nem kezdene tizenévesekkel.

De van aki ennyi idősen még midnig egyetemista, nem dolgozik, gyerekesebb, vagy csak szimplán nem akarja elkötelezni magát még, ők kezdhetnek tinikkel.

Viszont szerintem ígyis úgyis lesznek különbségek, hiszen te még suliban jársz, más közegben vagytok, más az életszakaszotok. Próbáld meg, ha nem működik, hát nem működik.

2018. febr. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen van olyan pasas akinek már felesége és gyereke van, komoly, felelősségteljes stb. Viszont sokan 30 éves korukig (vagy a felett is) csak a mának élnek. Haverok, buli stb. Sokszor ennyi idősen is egy 18-19 éves szintjén vannak. Személyiség kérdése, nem életkoré. Ha a kiszemelted nem akar mostanában házasságot/gyereket akkor működhet.
2018. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28 vagyok, volt már tőled fiatalabb csajom is. :D Semmi baj nem volt.
2018. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!