Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Megismerkedtem egy fiatalemberrel. Ha neki valaki nem szimpatikus legyen az rokon, vagy ismerős nekem attól a személytől távol kell maradnom-ezt mondja

Figyelt kérdés
Ez normális dolog?? Szerintem nem. Mi a problémája? Kiakar sajátítani?
2018. febr. 27. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ki akar sajátítani. Ne akarjon elnyomni. A következő lépés kb az lesz, hogy megmondja mit vegyél fel.
2018. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Egy bántalmazú kapcsolat előszobájában vagy. Ez a típus el akar marni mindentől és mindenkitől, így lesz feletted hatalma, egyelőre szépen lassan adagolja be, de hidd el addig nem nyugszik, amíg nem leszel neki teljesen kiszolgáltatva. Kapj egy kicsit az eszedhez kérlek, szerintem megéri tovább ismerkedni egy ilyen embernek nem nevezhető alakkal? Ha lenne egy hasonló helyzetben lévő barátnőd, rokonod, lányod, neki mit tanácsolnál?
2018. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:

Tényleg ennyire idióta, életképtelen véglények mászkálnak manapság az utcákon?

Ha vele maradsz meg is érdemled.

2018. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Acélszív: igen ilyen véglények mászkálnak az utcán.

Mi nem vagyunk együtt. És nem is leszünk.

Az előző hozzászólónak ,én is azt tanácsolnám mindenféle kommunikációt és kapcsolatot befejezni vele.

2018. febr. 27. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt jó hallani kérdező, végre valaki, aki az eszére hallgat. Sajnos ahogy az itteni kérdések nagy részéből is kiderül, rengetegen inkébb tűrnek és nyelnek minden hasonló bántalmazást a nagy szerelem nevében.
2018. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ebből marha nagy szerelem lenne :D

Sajnos majdnem én is belementem ebbe, nem is tudom, de olyan mint amikor agyonra rád telepszik és még a gondoltaidban is ott van, nem lehet szabadulni tőle elinte, nagyon a józan észre kell hallgatni.

2018. febr. 27. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!