Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a rokonok, ismerősök beszólását ezért?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, de még sosem volt barátom.

Egy kisvárosban nőttem fel, érettségiztem és dolgozom, ahol sosem volt lehetőségem igazán ismerkedni. Rengetegen próbálkoztak már nálam, pozitívak a visszajelzések, hogy szép meg aranyos vagyok stb. A próbálkozók többnyire nem jöttek be, mert egyszerűen más az értékrendünk, nem érzek vonzalmat, tiszteletlenek a nőkkel szemben. Szerintem egyáltalán nincsenek nagy elvárásaim, de szerelmes szeretnék lenni és nem státuszszimbólumot keresek, sőt azzal is tisztában vagyok, hogy a tökéletes nem létezik. Akikkel meg én szerettem volna, hogy legyen valami pedig pár randi után mindenféle hülye indokkal leráztak. Kétségbeesésem közepette már az internetes ismerkedést is kipróbáltam. Letöltöttem a tindert és volt, akivel össze is hoztuk a randit és oda vissza volt értem, de két hét múlva már zavarta, hogy messze lakom meg stb. Ezt az elején is lehetett volna mérlegelni. Jelenleg pénzt gyűjtök, hogy szeptemberben egyetemre mehessek és nagyon remélem, hogy ez változni fog. Borzasztó kissebségi komplexusom van emiatt, mert már olyan emberek is párkapcsolatban vannak a környezetemben, hogy lehidalok.

A dolgomat az is nehezíti, hogy időnként beszólogatnak emiatt. A közvetlen családom és a barátaim bíztatnak, támogatnak mindenben, viszont a legutóbb karácsonyi ebéden egy távolabbi rokon párja elkezdte mondogatni, hogy már igazán összeszedhetnék valakit, mert ennyi idősen neki gyereke volt stb. Egy évvel ezelőtt meg a szüleim egy barátja szólt be, hogy na te anyád nyakán fogsz maradni.

Lehet nem kéne ezeket komolyan vennem, de mind két alkalommal nagyon sírtam és el voltam keseredve.

Könnyen barátkozom az emberekkel, adok magamra, szeretek beszélgetni, viccelődni, de akár komolyabb témákat is kivesézni. Sok barátom van, de valahogy a pasizás nem akar összejönni.



2018. febr. 10. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt a távolabbi rokon párját úgy küldtem volna el a fenébe hogy pislogni nem lett volna ideje.

Amúgy meg tényleg ne törődj vele, fiatal vagy még azért kapcsolatban lenni hogy másoknak megfelelj nincs értelme. Majd eljön a te időd. Ne görcsölj rá a párkeresésre.

23/f

2018. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is elküldtem volna, de jobb a békesség :D

Köszönöm a válaszod :)

2018. febr. 10. 11:21
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Tokre megertem a helyzetedet, bar en nem vagyok erintett. Nekem a sovanysag miatt szoltak be kiskoromban. Ma mar tudnam ezt kezelni, idovel te is bele fogsz jonni, nyugi. Szerintem folosleges finomkodni, akar rendezhetsz jelenetet is, hogy jol elszegyellje magat. Nalam az ilyen rokoni okoskodassal szemben zero tolerancia van es a bunkosagot is megengedhetonek tartom. En nagyon utalom, amikor az idosebb korosztaly elkezdni nyomni a bezzeg az en idomben dumat. Ha kicsit alaposabban megvizsgalod az eletet akkor a nagy eredmenykent felmutatott dolgok mogott ott van, hogy igazabol nem boldog, nem szerelmes, es nem ert az emberi sorsokhoz, csak a szabalykoveteshez.


A kisvarosi eleterzest meg meg annal is jobban megertem. Egyszeruen eselytelen volt, hogy a 9000 fos falumbol magamhoz illo part talaljak. Egy nagyvarosban sokkal tobb lehetoseged van. Az a fontos, hogy eljarj helyekre, mert a suliban, ahol minden csoporttarsad 18-19 eves lesz szinten nem biztos, hogy megtalalod a szamitasaidat. En is egyetem alatt, de nem az egyetemen talaltam tarsat, majdnem husz voltam.


Semmirol nem vagy lemaradva, nyugi. Tok normalis az eletkorod, 25 folott kell aggodni, nem ilyenkor.


A hugom van olyan helyzetben mint te, o is 21 eves. Szuk csaladban szoktunk neha ezzel viccelni, de tenyleg nagyon odafigyelve, ha komolyra fordul a szo sosem piszkaljuk es en volnek az elso, aki vedelmebe venne, ha bantanak emiatt. En idosebb leven latom rajta, hogy o meg inkabb lany, mint no, ezert nem baj egyaltalan, hogy meg nem volt baratja.

2018. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért egy egyetemen mindenféle korosztály megfordul és vannak felsőbb évesek is :) Sőt nem mindenki megy egyből oda

Én egy 7000-es helyen élek és sajnos igen.. szerintem nem tragédia, ha egy ilyen kis helyen az ember nem találja meg a számításait

2018. febr. 10. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak idosebbek, peldaul en is, de kevesebben. Ez teny. A legtobb ember rogton gimi utan megy.
2018. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell kerülni frappáns válaszokkal a támadó jellegű vagy csak úgy értelmezett kérdéseket és semmiképpen nem kell magadra venni. 22 vagyok, hasonló helyzetben, mint te. Gyűjtök az egyetemre, dolgozom, nem volt még kapcsolatom.Azért meg csak hogy legyen, azért nem is lesz. :)
2018. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok ilyen cipőben. Ahogy mondod.. nekem is lehetett volna rá millió lehetőség, de ha nem lennék boldog felesleges csak azért, hogy megfeleljek a társadalmi elvárásoknak
2018. febr. 10. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá,szerintem úgyis jönni fog valaki.Kényszerből,csak azért hogy legyen valaki,hogy megfelelj masoknak az nem jo.Ne is foglalkozz azokkal akik beszólogatnak.Szólogass te is be
2018. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te magánügyed. Annak a távoli rokon párjának meg üzenem, hogy ez nem 1950
2018. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nőnél fura ez.
2018. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!