Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit szolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit szolnátok ha egy csúnya kinézetű pasi megpróbálna felszedni titeket?

Figyelt kérdés
Aki normális ês magabiztos)

2018. febr. 27. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

# 8


Biztos nem küldeném el, hogy "ne égessen már". Szerencsére nekem a kapanyél nem esik ki a számból, mint itt egyeseknek. Normálisan visszautasítanám.

2018. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
#11 én se ezekkel a szavakkal de ezt gondolnám ahogy te is. A lényeg ugyanaz :)
2018. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem a csúnyasága taszítana, hanem az, hogy "csajnak" hív, és "fel akar szedni".

Ilyen szöveggel a qvákat szólítsd meg!

Nyilván más nőktől sem vársz mást, mint azoktól.

2018. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂én nem értem a nőket.🤔
2018. febr. 27. 21:17
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát van pl olyan, aki saját magát csúnyának látja, de nekem meg nagyon bejön.


Na most, a kérdés ugyebár arra vonatkozik, hogyha egy számomra csúnya, előnytelen kinézetű, általam nem szépnek vélt genetikájú ember bepróbálkoználna nálam, én mit reagálnék. Hát, énszerintem nyíltan, de kedvesen, de őszintén megmondanám neki, hogy nagyon bocsi, de ő nem az esetem sajnos; talán lehet, hogy kívánnék még neki sok sikert is, hogy találja meg élete párját. De ha nekem nem jön be, nem találok benne semmi vonzót, ő nem vonzó a számomra, akkor nem lenne esélye nálam. A külsejében is kell, hogy valami tetsszen. Szóval ha teljesen nemszépnek látnám, akkor nem lenne esélye, ha olyan átlagos lenne, akkor talán átgondolnám, hogy adok-e neki. De akit nagyon csúnyácskának találok, annak nincs esélye nálam.

2018. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

"Ezt a modoros hölgyeimezést meg tartogasd a nőrokonaidnak."


Esetleg azt nem akarod megszabni, hogy hány mássalhangzót használhat fel?

2018. febr. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!