Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h vissza hozzam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h vissza hozzam a baratomat?

Figyelt kérdés

vagy egy fiu akit mar reg ismerek es beszelgettunk facen, meg beszeltuk hogyeljon hozzam

hajal fel2kor es le fekudtem vele..es ugyebar meg beszeltuk h csak baratsag extrakkal, kb 2x fekudtunk le de kb 2hete vagyunk ilyen viszonyban csak akkor szexeltunk amikor el jitt azaz 2x es en mindig irkaltam az uzit neki stb es o azr vette le hogy tul mentem, pedig nem, csak erdekel mint barat es szeretne egy idore tavol maradni, de en ezt persze nm akarom mert nahyon jol erzem vele magam !!! es nm szeretnem elvesziteni h idefenek legyunk stb.. mit tegyek h meg békéljen ??:((


2018. febr. 27. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Sztem ez tok hujeseg mee naon buta a csavo h nem latja h te szereted. Ojan gaz h ilyenek a fijuk nem kerdezo (kerdojel)
2018. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de persze eddig kb 9lannyal volt az ágyba, de én velem elvezte a legjobban eddig
2018. febr. 27. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszoló, te tanulj már meg fogalmazni és helyesen írni. Szemrákot kaptam az írásodtól.
2018. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
😅😂😜🤣😋🤪😜😝
2018. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Te nem csak haverként tekintesz rá szerintem.Ő meg igen.

Szerintem hagyd bèkén,mielőtt még jobban belemész a dolgokba,ès jobbam nem fogsz sérülni.

2018. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Legalább agyrákot nem kapsz. Szerinted az első válaszoló miért úgy írt ahogy? 👏👏👏
2018. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kommunikációs gond lehet. Ha neki is így írsz, nem tudta kihámozni, hogy mi a péniszt akarsz.
2018. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Megbocsass, de azon mi nem egyertelmu, hogy csak dugni akar?
2018. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!