Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezd el zavarni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el zavarni, hogy mindenki leszólja a barátomat mert nem néz ki jól, én viszont szép vagyok és mindenki azzal jön hogy nem illik hozzám, helyette sokkal jobb fiú?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk, nem a külseje miatt választottam hanem mert rendes, aranyos, vicces srác. Viszont mindenki leszólja körülöttem hogy milyen ronda, és mikor az osztálytársaimtól is ezt hallom vissza, nagyon rosszul esik. Barátnőim és ismerőseim is mondják hogy jobbat érdemlek, ne járjak ilyen ronda sráccal, fogalmuk sincs hogy bírom megcsókolni...Engem is kezd egyre jobban zavarni, és tudom hogy nem külső alapján kell ítélni, de szerintem az is kell hogy csak kicsit is bejöjjön külsőre, de nálam ez nincs így :( Mások véleménye nem érdekelt idáig, de sajnos tudom hogy igazuk van. Amúgy egyedül az zavar hogy nagyon vastag a szemöldöke, és az arcán van egy rész amit nem borotvál, pedig kéne, és kicsit túlsúlyos. Ezek idáig fel sem tűntek, de már kezd felnyílni a szemem...ettől függetlenül minden jó, ez az egy gond van...most felszínesnek érzem magam, próbálom visszatartani ezeket az érzéseket, de sajnos nem megy, szerintetek mit csináljak? :(

17/l


2014. okt. 26. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk mondd meg neki, hogy legyen igényesebb magával szemben. sportoljon, borotválkozzon rendesen... Te pedig szard le a többiek véleményét.
2014. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es sajnos nem fogja leszarni,mivel elertek a tobbiek amit akartak :D emberek -_-
2014. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pár év múlva akár rajtuk is lehet súlyfelesleg, a szemöldöke meg a borotválkozás miatt és akár a súlyfelesleg miatt is nyugodtan szólhatsz neki, talán összeszedi magát :D Szerintem próbáljad rendezni a zavaró tényezőket a kapcsolatban és akkor működni fog ez, az olyanokra akik szerint jobbat érdemelsz, azokat meg nyugodtan megszívathatod, hogyha fiúk és ők lennének azok a "jobbak", mondhatnád nekik azt, hogy: "Hát jól van, akkor összejövök veled, de hogyha találok jobbat, akkor doblak."
2014. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
A szemöldökét ki tudja szedetni, borotválkozni meg tud tanulni és az edzőterembe is le tud járni. Mondd meg neki, hogy ezek jó lenne, ha megtenné! Ha nem képes rá, akkor szakíts, ha meg összekapja magát, akkor minden hepi. :)
2014. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mióta járunk azóta elkezdett fogyózni, viszont a többit nem tudom hogy hozzam fel neki, nem szeretném megsérteni, mert sokat ad magára, csak ezek amik kimaradnak neki...nem akarom megbántani, nem ezt érdemli.
2014. okt. 26. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan,érdekel más véleménye!? Te jól vagy vele,senkinek semmi köze hozzá!! Úgy élj ahogy Neked jó,szard le a társadalmat!
2014. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat beszélgetésen alapul..

Amikor el chewbakkásodok rám is szokott szól a párom hogy megborotválkozhatnék.. Nem sértődtem még meg mert igaza van..

2014. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1,2,3.válaszoló,nehogy már azt mondjátok,hogy sportoljon,fogyjon,ez az ő dolga! Ha így jó neki,akkor így járt,magának köszönheti,ahogy a párja is!
2014. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kell foglalkozni mások véleményével, de rájöttem hogy igazuk van, és már engem is elkezdett zavarni nagyon. Az is rossz érzés hogy mindenki megbámul minket az utcán mikor együtt megyünk, és biztos azt gondolják hogy valami nagy gond van velem ha ilyen külsővel csak egy ilyen sráccal tudtam összejönni...az egyik ismerősöm mondta ezt.
2014. okt. 26. 14:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

eleve ezt az egészet vele is meg kéne beszélned aztán a többit is hogy ezeken javítson


a hülyéket meg hagyd figyelmen kivül

persze hogy elkezdett zavarni ha mindenhinnan ezt hallod rgy idő után elhiszed

2014. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!