Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy változik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy változik valami? Többi lent

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy srác akivel minden jól alakult (2hónap), éreztem h tetszem neki, és komolyan vesz, de egyszer úgy döntött hagyja az egészet, de nem mondott semmit, azt se hogy hagyjam békén, semmi ilyet. De egy idő után gyanús lett, hogy nem akart talizni velem és kicsit nemtörődöm lett, amikor rá kérdeztem, hogy mi van a válasz az volt, hogy kicsit zavarja hogy visszahúzódóbb vagyok az átlagnál, és most ismerkedik valaki mással is. Ezek szerint neki lassú volt a tempóm? Vagy valami más? Igaz hogy nem feküdtem még le vele, ez lehetett a baja? Miért gondolta meg magát? De a lényeg, hogy azóta is beszélünk, de ez nekem rossz érzés, mondtam is neki hogy nekem ez kevés hogy beszélünk, az ő reakciója az volt hogy most ez van, de nem mondja hogy soha, lehet hogy később adna nekem esélyt. Most mi van? Akar vagy nem akar? Én nem birok várni rá, azóta is próbálkozok nála de semmi, még mindig ugyan azt mondja. Én 20/L, ő 25/F. Léci őszintén elmondanátok a véleményeteket? Köszi

2018. febr. 28. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Miért szivatod saját magad? Ha annyira tetszenél neki, akkor most kellene a leglelkesebbnek lennie. Erre eltett tartalékba. A te méltóságod hol van? Hova tűnt? Mi az, hogy most mi van? Az van, hogy nem tetszettél eléggé, és keresett mást, de tartja veled a kapcsolatod, ha az nem jön össze, és te végre beadod a derekad, akkor egyszer-kétszer még megdug, mert miért is ne?

Az őszinte véleményem az, hoyg a viselkedésed szánalmas, és már réges régen tovább kellett volna lépned. N33

2018. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talált olyat aki jobban tetszik neki (lényegében mindegy, hogy miért teszik neki jobban). Te pedig a tartalék vagy. Ha nem jön össze a másik nővel, tovább próbálná veled.
2018. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Tartalékba tett, ha mással nem jönnne össze.
2018. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármit is jelentenél neki, akkor veled lenne és foglalkozna veled, nem ismerkedne mással.. de minimum megtisztelt volna azzal, hogy korrektük elmondja, mi a helyzet, nem etet ilyen szánalmas " lehet hogy később adna esélyt" szövegekkel. Sajnálom, de vagy gyáva a szemedbe mondani, hogy már nem érdekled és azért hárít, vagy talonban akar tartani és majd elővesz és kihasznál, ha nem jön össze neki más. Tegyél magadnak egy nagy szívességet és zárd le, ha kell szakíts meg minden kapcsolatot, különben nagyon fogsz szenvedni. Vagy komolyan egy B terv akarsz lenni? Legyen már egy pici önbecsülésed..
2018. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a baj a pasikkal, ha egyből lefekszel vele k**rva vagy, ha nem akkor visszahúzódó és le vagy sz**rva. Kiérti ezt?!!!🤔

Amúgy volt egy barátom, 22 voltam, ő 24 és 3 hónapig nem volt köztünk szex, simán megvárta. Nem keresett mást... Szóval vond le ebből a tanúlságot és állj tovább.

2018. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Én azt mondom,hogy csesszél ki vele,és bosszúból szeretkezz velem egy jót,majd mond el neki,hogy úgy megraktak,hogy 3 napig zsibbadt lent.Elszégyelné magát,hogy ő volt a bal..asz és nem tud csajozni.
2018. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!