Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, egy ilyen alakú nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, egy ilyen alakú nő kizáró ok?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 28. 18:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, de sok nőnek (vagy egynek?) van baja a külsejével!

Mostanság már sokadik kérdés/fotó utal arra,hogy ducibb nő kéri a véleményeket, vagy megerősítést inkább?


A fotón szereplő nő valóban nem előnyös alkatú, leginkább a melle miatt, bár nekem nem tetszik a fehérnemű sem amit visel.

Lehet,hogy egy előnyösebb szettben jobban mutatna, pl. egy cicijét jobban megemelő, fixen tartó melltartóban...

2018. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mi a baj a mellevel? :o
2018. febr. 28. 19:08
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Az arca szép, de igaza van az elsőnek, az a szett borzalmas. Nem lehet behatárolni az alakját, bár nekem ez már azért jelentős túlsúly.
2018. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%

Igen,nàlam igen.


Ha én tudok menni edzeni heti 5-ször napi 10 óra mellett akkor mindeki.

2018. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

1-es válaszoló vagyok. A lány arca szép, és fiatal. Viszont a teste, főleg a melle,és a hasa is, simán 40-es 50-es korosztályú nőnek felel meg.

Hogy mi a baj a mellével? Megereszkedett, és ami nagyobb baj, a melltartóval sem korrigálja ezt.


Nekem kicsit "löttyedt" az egész nő, nem pedig fiatalos és keményhusis, mert attól,hogy duci attól még lehetne ilyen is.


Eltelik pár év és a saját anyja néz vissza rá.

2018. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igen ilyen mivel nem retusálja a képeit.

Nekem amúgy nőként fel sem tűnt hogy lógna a melle, amúgy nagy a melle johogy nem áll úgy mint egy szilikon mell.

2018. febr. 28. 19:40
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is nagy a mellem,emelett vékony vagyok.Valóban nem olyan mint egy műcici de mégsem ilyen, ez nem szép mell,bár biztos van akinek vonzó.
2018. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az ilyen nőiesen telt alkat tetszik.
2018. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
A testalkata alapján álomnő, bár a melle valóban lóg. Mindez viszont mellékes, a személyisége számít igazán.
2018. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése.


Van, akinek tetszik, az ilyen alkatú nő, van akinek meg nem. Nem tudunk mindenkinek megfelelni, ezért célszerű csakis saját magunknak megfelelni.


Most hisztirohamot fogsz kapni, ha valaki azt írja, hogy kizáró nála?

Ha nem, akkor mi értelme az ilyen kérdésnek?


Van, akinél nem kizáró, de van, akinél igen.

Ennyi.


Egyébként pedig az ilyen túlsúllyal rendelkező személyeknek egészségügyi problémáik alakulhatnak a felesleges kg-k miatt.

És, ha még ez a nő szül egy gyereket, akkor még kb 10 kg rajta fog maradni. Mert aki gyerekszülés előtt is lusta volt egészségesen és sportosan élni, az gyerekszülés után meg aztán végképp nem fog egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatni.


Kérdező, az ilyen alkatú emberek, hogy viselik a nyári 40 fokos hőséget?

Még a vékonyak egészséges szervezetét is megterheli. Az ő szervezetüket meg aztán pláne.


Szóval, hacsak nem betegség miatt hízik meg valaki, akkor nincs értelme meghízni, mert csak hátrányai vannak a túlsúlynak.

2018. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!