Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, egy ilyen alakú nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, egy ilyen alakú nő kizáró ok?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 28. 18:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10-es, nem kapok hiszti rohamot, csak a véleményekre voltam kíváncsi. Ne személyeskedj legyszi! Hogy bírjak a hő seget? Én egész jól.
2018. febr. 28. 22:10
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Szintén nagyobb darab lányként mondom, hogy ez a hölgy már durva. A háta kifolyik a melltartóból, a karja(!) narancsbőrös. Nem egészséges, pedig helyes nő.
2018. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%
Totál igénytelen, lusta, egészségtelen, hànyinger...
2018. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem igen kizáró,sajnálom. Előző kapcsolatomban nagyon elengedte magát a párom, és úgy érzem ezzel kapcsolatban az iránta érzett vonzalom is csökkent bennem, ez gondokat okozott. Persze nem csak a külsejével voltak gondok,hanem a belsővel is. Olyannal együtt lenni akihez nem vonzódunk testileg-lelkileg, szerintem felesleges.
2018. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Egy jokepu passnal 99% ban igen. De egy 50es ferfinal megmlehet bombazo . : D
2018. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Milyen érdekesek a pontozások. :D


A legkisebbeket azok kapják, akik pont ellentétes választ adtak, mint amit a kérdező elvárt volna.

Pedig csak a saját egyéni ízlésvilágukat írták le, ami mindenkinél más.


Érdekes. Ha én azt mondom, hogy nekem a fehér a kedvenc színem, de a kérdezőnek a fekete, akkor azért leszek leszavazva, mert nem a fekete a kedvenc színem? :D


De gyerekesen viselkednek egyesek.

Ja, és a kérdésnek tényleg semmi értelme sincs, hiába írod, kérdező, hogy csak kíváncsi vagy a véleményekre.

Mégis, mire vagy kíváncsi?

Magadtól nem tudtad volna azt, hogy van akinél kizáró tényező, van, akinél meg nem ez az alkat?


Ennyire buta vagy?

2018. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem kizáró ok, simán belefér!
2018. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
16: látom még a kákán is a csomót keresned. . . Ha szerinted nincs értelme a kérdésnek akkor ne válaszolj rá, ugord át. Igen tudom hogy valakinek kizaro ok, valakinek pedig nem. De és? Nem a tiéd az oldal, így nem te döntöd el hogy ki mit kérdez. A lepontozas miatt pedig ovodas dolog hisztizned. Én nem pontozok senkit, szóval magadnak köszönd ha lepontoznak. . .
2018. márc. 1. 17:38
 19/25 anonim ***** válasza:
Dagi lanyok pontoztak le .., aranyasok de nem baratnomek ..
2018. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Ha szerinted nincs értelme a kérdésnek akkor ne válaszolj rá, ugord át."


Azért válaszolok, hogy felhívjam a buta kérdező figyelmét arra, hogy máskor értelmesebb és hasznosabb kérdést tegyen fel és kár olyanra pazarolni a billentyűzet leütést és az időt, ami egyébként is evidens.

Ja, vagy te azon a szinten vagy, hogy ez egy hasznos kérdés?


"De és?"

Ez meg milyen kérdés?


Nem hisztizek, hanem levonta a konklúziót a tapasztaltakból. Csak rá kell nézni a válaszokra és a pontozásra. Nem kell ahhoz Einsteinnek lenni, hogy erről véleményt alkossunk és levonjuk a következtetést.


"szóval magadnak köszönd ha lepontoznak. ."

Ja, mert nem olyan vagyok, mint a lepontozó. :D Na, itt mutatkozik meg az értelmi éretlenség, hogy máris negatívumként kezeljük azt, ha a véleményünk nem egyezik a másikkal, mert csak azt hisszük, hogy az a válasz a jó csak, amit mi gondolunk és a másiknak nem is lehet ellentétes véleménye.


Emberek, KÜLÖNBÖZŐEK VAGYUNK. Ennyi.


[link]

2018. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!