Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fehér vagyok, de nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér vagyok, de nem tetszenek a fehér pasik?

Figyelt kérdés
Fehér lány vagyok, mostanában kalandozom feketékkel, és kb mindig is nagyon bejöttek az egzotikus férfiak. Most mondhatni azt veszem észre magamon, hogy fehér férfiakkal nem is akarok kezdeni, nem vonzódom olyan szinten hozzájuk, pedig úgymond ésszerűbb lenne... És emiatt a barátikörömben, meg úgy alapból a környezetemben kívülállónak érzem magam
2018. febr. 28. 19:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%
Ha Neked a sötétbőrű pasik jönnek be, akkor őket válaszd, ha találsz egy szimpatikusat bőrszíntől függetlenül elfogadja majd a baráti társaságod is.
2018. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
36%

Legalább van bennetek annyi közös, hogy mindketten sötétek vagytok valamilyen értelemben. :)


Fehér Gandalf

2018. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Kapom az ilyen megjegyzéseket hogy "mi lenne ha most megpróbálnád egy fehérrel is?" de egyszerűen nem érzem azt, hogy vonzódom hozzájuk... kifejezetten nem az a problémám hogy vonzódom feketékhez is, inkább az hogy mostanában csak hozzájuk.

Első, köszönöm a megnyugtató választ. :)

A másodikra inkább nem is reagálok.

2018. febr. 28. 19:28
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Fehér nőként megvan az az előnyöd hogy elég valószínű bejössz majd a fekete pasiknak, fordítva sokkal nehezebb lenne :)
2018. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
35%
Akkor te most gyakorlatilag rasszista vagy mert bőrszín alapján szelektalsz.
2018. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem mert nem tudatosan szelektálok, hanem így hozza az élet.. nyilván nincs bajom a fehérekkel, hisz én is az vagyok :D
2018. febr. 28. 19:34
 7/41 anonim ***** válasza:
45%

Nalam ugyanez a helyzet 1 eve beutott a jungle fever es azota a feher pasik abszolut nem jonnek be. Nem vonzanak sem szexualisan sem mashogy, ami a lelkem melyen egy kicsit zavar(t) de tultettem magam rajta:-)


Ez van, alapvetoen nincs ezzel baj mindenkinek mas tetszik:-)Mondjuk nalam csak feka pasi johet szoba, ami valahol kinos de ez nem egy dontes hanem egy erzes.

2018. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Ugyanez... csak engem még mindig zavar kicsit
2018. febr. 28. 19:46
 9/41 anonim ***** válasza:
48%
Nem is baj,ha nem keltik fel az érdeklődésed a fehér férfiak,miután feketékkel kalandozgatsz, így legalább biztos,hogy nem adsz át semmilyen betegséget. Ki tudja...
2018. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
28%
Na az előző válaszom hátha lepontozzák! :) Unalmas már ez a 66-os.
2018. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!