Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fehér vagyok, de nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér vagyok, de nem tetszenek a fehér pasik?

Figyelt kérdés
Fehér lány vagyok, mostanában kalandozom feketékkel, és kb mindig is nagyon bejöttek az egzotikus férfiak. Most mondhatni azt veszem észre magamon, hogy fehér férfiakkal nem is akarok kezdeni, nem vonzódom olyan szinten hozzájuk, pedig úgymond ésszerűbb lenne... És emiatt a barátikörömben, meg úgy alapból a környezetemben kívülállónak érzem magam
2018. febr. 28. 19:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
29 rasszista sztereotípia, hogy a négereknek nagyobb
2018. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
8%
Csak ne szaporodj.
2018. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem semmi baj sincsen ezzel.

Nekem van fekete és fehér pasi is, aki bejön. Egy haverom meg csak Kék szemű nőkkel ismerkedik, amióta ismerem. Ha valakinek valami nagyon bejön, akkor legyen együtt olyannal.

2018. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
49%

Miért kellett kiemelni ezt a kérdést?

Már kaptál rá választ...


Amúgy meg ízlések és pofonok, engem nem érdekel hogy más kivel szexel és kivel nem :D


Nekem meg csak a fehér csajok jönnek be. Az ázsiai lányok túl kislányosak, fekete nőket nem találom vonzónak, indiai/arab/cigány nőket pedig végképp nem. Latin-amerikai mesztic vagy kasztic lányok határesetek...


Ja egyébként másoknak üzenem hogy HIV fertőzött feketék nem kapnak vízumot Magyarországra, szóval tanulni nem igazán jöhetnek ide, de szerintem turistálkodni sem. Nem mintha a szakadt, szegény, hives afrikaiaknak erre lenne pénzük. Nyílván a gazdagabb és ezért egészséges réteg jön ide, csak nekik van erre pénzük. Logika level 0????

2018. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Szimplán minél több ember véleményére kíváncsi vagyok :) Hogy úgy alapból emberek hogy állnak ehhez a dologhoz Magyarországon
2018. márc. 10. 17:08
 36/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként, alapjáraton több a pozitív :)
2018. márc. 10. 17:13
 37/41 anonim ***** válasza:
60%
Nem olvastam el a többi hozzászólást. Ez szerintem amolyan lázadás. Nekem ugyanez megvolt ázsiai lányokkal. (bocsánat az általánosításért) Kiéltem magam és egyszer csak elmúlt. Majd jött egy szerelem magyar lány képében az életembe. :)
2018. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
De mi ellen lázad az ember? Mert nem vagyok már kislány, hogy a szüleimet lázítsam, nincs a homlokomra írva, hogy csak feketékkel jövök össze, nem kürtölöm szét... Akkor itt hol a lázadás? Az, hogy ide kiírtam: névtelenül volt, szóval még csak nem is az hogy magamra vonom a figyelmet, csak véleményekre voltam kíváncsi
2018. márc. 10. 17:54
 39/41 anonim ***** válasza:
Lehet ez tudatalatti is. Esetleg korábbi csalódások magyar pasikkal? Persze az is lehet, hogy egyszerűen bejönnek. Tedd amit szeretnél, és majd lesz, ami lesz.
2018. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Tény, hogy magyar pasikkal nem jártam jól...:D
2018. márc. 10. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!