Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fehér vagyok, de nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér vagyok, de nem tetszenek a fehér pasik?

Figyelt kérdés
Fehér lány vagyok, mostanában kalandozom feketékkel, és kb mindig is nagyon bejöttek az egzotikus férfiak. Most mondhatni azt veszem észre magamon, hogy fehér férfiakkal nem is akarok kezdeni, nem vonzódom olyan szinten hozzájuk, pedig úgymond ésszerűbb lenne... És emiatt a barátikörömben, meg úgy alapból a környezetemben kívülállónak érzem magam
2018. febr. 28. 19:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg próbáld ki a romákat és a szír bevándorlókat is. :D
2018. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
78%
Nemtom én csak amcsiban láttam eddig jóképű néger palikat. Magyarorszàgon inkább ezek az afrikából jött, bevándorló küllemű figurák vannak ...és hát inkàbb max aranyosak mint egy kismajom ...de a többsége inkább úgy néz ki mint egy afrikai törzs tag.
2018. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Az hogy te nem lattal nem jelenti azt hogy nincsenek...:D
2018. márc. 2. 09:51
 24/41 anonim ***** válasza:
9%
Igazabol a noknek is azok a feketek jonnek be akik min 50%-ban tartalmaznak feher geneket vagyis kevert rasszuak. Tehat sotetebb bor, szebb feheres arcvonasokkal. Pl Joe Frazier nem sok nonek jonne be de Will Smith mar mindjart mas.!
2018. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Will Smith pont nem 50%..... de azert koszonjuk szepen :D
2018. márc. 2. 10:07
 26/41 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tetszik var afrika, nem kotelezo leereszkedned a feher ferfiak szintjere
2018. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Olyan vicces, ahogy a feher ferfiak ezt rogton szemelyes sertesnek veszik :)
2018. márc. 2. 10:21
 28/41 anonim ***** válasza:
43%
Kerdezo te a negerekre buksz akik ocsmanyok .. de en azt kivanom egy gipsy dakot is probalj ki ha mar erre kaccsingatsz!!!
2018. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%
30 -40 centis farok hogy fer beled illetve az a 10 centis vastagsag ? Xddd jol szetnyomatak szerintem ha ilyen tag vagy !!!!!!!!!
2018. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Koszonjuk az ertelmes hozzaszolast :) Se nem tudod mekkora merettel vannak megaldva, sem azt hogy en mivel...
2018. márc. 2. 10:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!