Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Zavar, ha egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar, ha egy srácnak van bőrhibája?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy aránylag jó teste van, de a bicepszénél striák (vagymiafészkesfenék) vannak. Nem szteroidozik, meg semmi ilyesmi, egyszerűen csak így jött ki a lépés.


(Igen, most magamról írtam harmadik személyben, csak így egyszerűbb volt általánosítani a kérdést. :D)


Tudom, hogy a legfőbb dolog az, hogy a barátnőmet zavarja-e (nem zavarja), de miután a barátnőm, meg is lepne ha zavarná. :D


Túl sokat, ha jól tudom, nem tehetek ellene, de azért az ellenszerötleteket is szívesen fogadom. :)


2010. jún. 8. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem meg pattanásos a fejem, és a hátam meg a seggem. A testem izmos, arányos, adonisz, és nem is lennék olyan rossz képű. én mi a f.aszt szóljak? Sztem ne csinálj belőle nagy problémát, mert ha melléd állnék, és meghallanám, hogy azok a bőrhibák aggasztanának, kb leütnélek.
2010. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A pattanásokkal tud mit kezdeni egy bőrgyógyász műtét nélkül is, míg ezeket egy plasztikai sebész is csak 80%-ban tudja eltüntetni.


Abban a leütésben meg nem vagyok én annyira biztos, de azért kösz a választ. :D

2010. jún. 8. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:

inkább azt mondanám, hogy hegek, amikkel a plasztikai sebészed bírkózna, meg sokszázezres kezelések. A leütésre pedig nem kell ugrani, nem vagy te kutya. A rohadt heget a kezeden meg felejtsd el, vannak sokkal nagyobb problémák ennél. Az enyém bőrhiba, az enyém probléma. A tiéd nem.

Ha zavar, akkor ne egyél annyi tömegnövelő szart, és nem fogsz nőni mint a gomba (ráadásul vizesen)

Menjél el szertornázni, igaz hogy 3-4 év alatt, de olyan izomzatod lesz, hogy átmész a csukott betonfalon, és 2 méteres tagbaszakadt kopaszokat b.aszol földhöz, akik azt hiszik kemények.

2010. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fke ***** válasza:

szerintem nem ciki a bőrhiba


de az, hogy virtuskodsz az ge-cire...

kis surmó

20F

2010. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj, édes Istenem. Abban az egy szerencsétlen mondatban mi volt a keménykedés és az ugrás? Ezért utálok neten keresztül kommunikálni. :D


Amúgy kösz, ez a szertorna dolog talán nem is rossz ötlet. Bár nem célom átgázolni egy betonfalon sem. :DDD

2010. jún. 9. 00:03
 6/8 anonim válasza:
engem mondjuk a bőrhibáktól hegektől meg bőrbetegségektől a víz is kiver, szóval igen, engem pl zavar, de stira nem durva karon. próbálj meg valahogy eljutni fényterápiás kezelésre vele, de vannak krémek is amik elég jól eltüntetik. nyugodtan írj mailt vagy üzit ha kell konkrétabb infó.,
2010. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó: hát akkor neked a k.urva anyádat. Jóképű lennék, izmos vagyok, művelt vagyok, tudok kommunikálni, karizmatikus vagyok, egy jó társaság. De úgygondolod zavarna a bőrhibám, ha együtt kéne töltenünk egy délutánt, és ezért nem akarnál tőlem semmit? Zárásképpen olvasd el az első mondatot újra...mit tehetek én a bőrhibámról? Semmit.
2010. jún. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia. csaj vagyok, nem zavar- de mi csajok aromax mellápoló olajat szoktunk kenni a csikjainkra (az elnevezés ne tévesszen meg, mert a csikokra ajánjlák, de ugye a csikok nem csak mellen lehetnek) természetes olajokból van a dm/rossmannba kapható 990FT az ára, az a fontos hogy minden egyes nap kenegesd be őket!
2010. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!