Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, számotokra jelent valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra jelent valamit előnyt ha a férfi több nyelven is beszél?

Figyelt kérdés

Egy betegség következtében rengeteg időm volt, és alig tudtam kimozdulni otthonról, sajnos majdnem 5 évem ráment erre az életemből. Azonban próbáltam nem hasztalanul tölteni a napokat!

Tanultam, képeztem magam. Lexikonokat lapozgattam, aztán rájöttem, hogy a történelmi tudásom nem igazán fogom tudni hasznosítani igazán, így váltottam, és kerestem egy angoltanár, interneten keresztül oktatott, óriási szerencsém volt, hiszen a tanár beszél olaszul és spanyolul is az angol mellett.

Így angolból felsőfokot, olaszból és spanyolból középfokot tettem le, időközben persze itthon tanultam még portugált és franciát, sajnos nyelvtanilag egyik nyelvben sem vagyok kimondottan jó, de azért megértetem magam, talán eljárok majd tanárhoz, és ebből is szerzek papírt, bár jelenleg nem látom értelmét.

Nos, nem kérkedni szeretnék a kérdés kiírásával, csupán arra volnék kíváncsi, hogy értékelné-e egy nő azt, hogy a nehéz időkben is apró célokat tűztem ki magam elé, és próbáltam olyat tanulni ami a későbbiekben javamra válhat?!


2018. febr. 28. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

Miért kell az olyan válaszokat leszavazni, ami nem egyezik a kérdező által elvárt válasznak?


Most azért nem fogok nyalni, mert ő elvárja.


Különbözőek vagyunk. Elismerem a tudását, gratuláltam neki, de számomra más tényezők jelentenek előnyt. Ennyi.


De sok egysejtű h..lye gyerek van itt, akik képtelen felfogni, hogy minden ember más és mást tartunk fontosnak.

2018. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
Megnyugtatnám a kedves ötös válaszolót, hogy nem csak ő van "rosszul összerakva", hanem én is.
2018. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

8- Nem beszélek törökül. Sőt, nem is értem!


11- Milyen furcsa.. sajnálom én is, hogy vannak akik csak a saját véleményükkel képesek azonosulni, és ami más azt nem értékelik/leszavazzák.


Azonban nem várom el! Nem kérkedni jöttem, ahogy írtam is. Ennek ellenére lehetséges, hogy magának a kérdésnek nincs sok "értelme".


Apropó.. konfliktuskezelés :) Pont te említetted.. kérlek ne ítélkezz, ezek csak piros zöld kezek. Úgy gondolom kár érte ostobának vélni bárkit is.

2018. febr. 28. 22:33
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem az több nyelv ismeretét értékelem igazán. Azt, hogy hasznossá tette azokat az éveket amikről írt. Sokan elhagyták volna magukat.+Nekem mindenkiben szimpatikus a tudásvágy.
2018. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok,hogy a betegségedet ennyire pozitív irányba tudod fordítani.


Igen,előny lenne,ha valakivel tudok beszélgetni más nyelvekről,mivel nyelvbolond vagyok.

2018. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Nálam előny lenne. Nem szeretem a tudatlan embereket, akik egy nyelvet se makognak.
2018. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10%

#6 Végre lehettem őszinte. :D

#12 Bár többen lennénk... Vagy legalábbis elfogadna a másik oldal minket ilyennek.

#16 Ugye 16-os?? Ez alapján ítéled meg az embereket? Gratulálok.

Egy nyelvet mindenki "makog". ;)

2018. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Annyiban előny, hogy tényleg kitartó jellemre vall, de önmagában nem oszt, nem szoroz. Mondjuk akkor már 3 nyelven tudnánk beszélgetni :)
2018. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem bejön.:) Én is szeretek nyelveket tanulni.Eddig angol,ukrán és orosz megy középfokon,és a németet elég jól megértem,viszont csak alapszinten beszélem.Épp most gondolkoztam,hogy szeretnék a spanyol nyelvel is foglalkozni.:)

Szóval én csak bátorítalak,hogy folytasd amit szeretsz,főleg hogy ilyen jól megy.5 év alatt 3 nyelvet így elsajátítani azért nem semmi.:) Ráadásul írtad,hogy töri szakos voltál(ha jól állapítottam meg).Hát nekem elég sz@rul megy a töri és nem is nagyon szeretem,szóval tisztelem azokat,akiknek ez a hivatásuk. :DDD

2018. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!