Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele vágjak? Magyar cigány.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele vágjak? Magyar cigány.

Figyelt kérdés
Feltűnt a gyermekkori szerelmem. Ő oláh cigány. Imádtuk egymást, de a családom miatt szakítottunk,az ő családja szeretett. Most 15 év után újra feltűnt csak már vannak gyerekek is. Mindketten egyedül neveljük őket. Szerintetek merjek bele vágni? Úgy érzem kaptam még egy esélyt,de félek.
2018. márc. 1. 07:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jobb is így.
2018. márc. 16. 05:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Legalább tényleg nem lett bajod. Hidd el, rád talál a boldogság. :) Csak cigánnyal ne kezdj többé.
2018. márc. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kerülöm őket.:)
2018. márc. 16. 10:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, ha aktív vagy még kedves kérdező, hogy végül ennyibe is maradt-e?
2019. febr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen ennyi volt.Mindkettőnknek van új kapcsolata.Mostmár örülök neki,hogy így alakult,akkor még nem láttam a rózsaszín ködtől és a múlt emlékeitől milyen szar választás lenne.😅A kapcsolatunk ki fulladt annyiban,hogy lájkoljuk egymás képeit facen.😆
2019. febr. 6. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!