Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy egy 58-60 kg-os nő csak olyan "elmegy" kategória, vagy teltecske, átlagos, vagy akár "asszonyos"?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, és kb. 58 kg. Sokat eszem, sportolok és VÉKONY vagyok, mellé kicsit izmos. Sokkal kisebb a hasam és a derekam, mint 52 kilósan. Sokkal jobb alakom van, mint az átlagnak. Mégis azt látom, hogy elég sokan úgy beszélnek, mintha a 60 kg automatikusan "elmegy" kategória lenne, vagy legalábbis semmiképp sem karcsú, vékony. Miért gondolják, hogy ennyire csak a kilókon múlik? Miért csak az a lány lenne karcsú, csinos, akinek olyan alacsony a tömege, hogy szinte kizárja azt, hogy normálisabb izomtömeg van rajta?

Volt olyan is netes ismerkedésnél, hogy húzta a száját a másik, amikor megmondtam, hány kiló vagyok, és attól félt, hogy élőben vaskos vagyok, nem olyan, mint képen. Élőben semmi probléma nem volt, akkor persze döglenek utánam, ha nem tudják, hogy hány kiló vagyok.


2018. márc. 2. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
170hez 60 kg az szerintem elég csinos. Amúgy meg tényleg minden az arányokon múlik.
2018. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azokkal ne törődjél és kész :)

Én likeolom a 170/58-60-at, bőven nem elmegy kategória ^_^

2018. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Kevesen sportolnak rendszeresen, es ugye 1 kg izom es 1 kg zsir tetfogata kozott nagy a kulnbseg.

Amugy eleg paraszt dolog soha nem latott ember sulyat megkerdezni.

2018. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Köszönjük... azért mert valaki belemászott az egódba, még nem kell haragudni az emberiségre. Amit leírtál az alapján szerintem is lehetsz sportosan vékony...kép is jöhet...😀
2018. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Miért van az, hogy ezen az oldalon csak olyan kérdést olvasni ami,

- általános rinyálás férfi/nő részéről

- általános szitkozódás férfi/nő részére

- folyamatos önigazolás keresése

- totál egyértelmű vagy egyéb értelmetlen baromság

?

2018. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mi ebben a ribiskedés, te elmebeteg állat? :D


Többieknek köszönöm a normális hozzászólást.

2018. márc. 2. 19:10
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Na, már legalább azt is tudom, hogy nem a súlyod a fő problémád, hanem a stílusod. Köszi! :)
2018. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nézd már meg, milyen stílusú kommentet írtál... Fogyatékos vagy?
2018. márc. 2. 19:12
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, te szörnyen buta vagy. Nézz bele a tükörbe, vékony vagy? Akkor mit pörögsz azon, hogy hány kg? 170 centihez amúgy is pont jó a 60, vagy 45 akarsz lenni? Elmehetsz élő csontváznak. Én 46 kg vagyok, de 157 cm, szóval nekem ez a pont jó, de 170 centisen ne akarj már ugyanennyi kg-s lenni, mert nem állna jól, ropi lennél.
2018. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Te vagy a buta, az a vicc. Nem tudsz szöveget értelmezni? Idézd, hogy hol írtam olyat, hogy én fogyni szeretnék. Gyerünk, mesélj, hogy a kérdésem alapján miből lehet ilyesmit leszűrni!
2018. márc. 2. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!