Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha molett nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha molett nőként zavar hogy a pasik a vékony nőkre buknak, idegesít?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 20:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le. Én is azt tettem. Igaz, így meg mindenem lóg, lennék inkább újra kövér. De a gyűlölködéssel nem mész semmire, nem a vékony nők és nem a férfiak tehetnek erről. Vagy olyan akarsz lenni, mint a szerencsétlenek, akik itt bőgnek mindennap?
2018. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%

álljunk már meg egy szóra!


Utálod a nőket mert nem olyan molettek mint te, és utálod a pasikat mert nem a molettekre buknak, per pillanat most nem rád.


Ha zavar téged, hogy molett vagy akkor tegyél ellene és hőbörögj!

Ha jól érzed magad molettként akkor fogadd el, hogy kevesebb pasi akad számodra. ÉS ebben az esetben ne szídj senkit.


Abban az esetben ha ez nálad genetikus probléma, vagy egészségügyi okok miatt vagy túlsúlyos és nem tudsz lefogyni , akkor érthető a felháborodásod de attól még nem mások hibája. És muszáj elfogadnod, hogy számodra nehezebb lesz pasit találni.


De ha csupán lusta vagy lefogyni pedig megtehetnéd és zavar is, hogy molett vagy akkor jobb ha egy szót sem szólsz.

2018. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
14%
Nekem a molett nők tetszenek, ne általánosíts.
2018. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Mit tegyél? Mondjuk fogyj le idegeskedés miatt, buta lotyó...
2018. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
nekem is tetszenek, én nem tetszem nekik viszont. mer ugye a molett nőknek nem jönnek be a szintén "molett" férfiak
2018. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Csak úgy nem fogynek le mert másnak az tetszik, ha vkinek nem kellek így akkor soványan se kelljek.
2018. márc. 2. 20:59
 17/25 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen hozzáállással,hogy kezded utálni a pasikat,meg a vékony nőket,még ennyi esélyed sem lesz. Vannak olyan férfiak,akik a molett nőkre buknak, az egyik volt haverom is ilyen.
2018. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Diavolino44 ***** válasza:
26%

Kerem jelolje be a helyes valaszt:


A.) Elfogadod.

B.) Valtoztatsz az alakodon!

2018. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Adatok?
2018. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%
Fogyj le.
2018. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!