Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nálam 4 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam 4 évvel idősebb lány hogyan várhatja el ezt tőlem?

Figyelt kérdés
Többször randiztam egy lánnyal és láttam rajta mindig hogy ő is jól érzi magát velem. Amikor rosszabb idő volt, azt beszéltük meg hogy inkább átjön hozzám és a négy fal közt töltjük a találkát. Miközben úton voltunk, megkérdezte hogy egyedül lakom-e, mire én mondtam hogy még a szüleimmel. Láttam rajta hogy kicsit megdöbbent, nem tudta hova tenni a dolgot, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Amikor estefelé hazavittem kocsival, mondta hogy ő is a szüleivel él még. Pár nappal később megint eljött volna hozzám, de előtte mondta hogy csak akkor jön, ha egyedül leszünk a lakásban. (Levágtam hogy megint szexelni akar.) Megmondtam neki, hogy ezt nem tudom garantálni. Végül lemondta a randit hogy mégsem jó neki az a nap, majd még ír nekem. Ekkor beszéltünk utoljára, ki is törölt facebookról. Nekem azt jelentette ez, hogy azért nem akart többet találkozni, mert nem egyedül élek. A korunk lényegtelen, 30 alatt vagyunk, de mégis hogyan várhatja el tőlem hogy albérletben lakjak, amikor ő is a szüleivel él még? Az agyamat eldobom...

2018. márc. 3. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Legalább az elején kiderült. Nem érdemes vele foglalkozni.
2018. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem az volt a baj, hogy a szuleiddel elsz. Hanem az, hogy szellemileg egy zokni csajjal jottel ossze. Konyveld el, hogy megvolt...es ennyi.
2018. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Megtapasztaltad azt, hogy társkeresés terén milyen szinten kettős mérce uralkodik. Lépj tovább, keress egy értelmes nőt.
2018. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a kérdést miért nem neki tetted fel? Milyen nők vannak, agyamat eldobom...
2018. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy a lány kapcsolatot akart volna tőled, csak szexet. Ezt más is meg tudja adni neki kevésbé körülményesen, nincs ebben semmi rossz.
2018. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet akart volna tőled nem zavarta volna a lakásos probléma.Nem volt beléd szerelmes, van ilyen.
2018. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak használni akart téged. Érdekes, nőknek ezt mintha jobban elnézné a társadalom...
2018. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
"Csak használni akart téged. Érdekes, nőknek ezt mintha jobban elnézné a társadalom..." Igen. Meg az "áldozatok" is!!!!!!!
2018. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak szexet akart, nem kapcsolatot. Engedd el.
2018. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kényelmes helyet akart magának, ahol lehet gátlástalanul szexelni. Nem kell ezt mellre szívni, majd lesz olyan, akinek ez mindegy lesz.
2018. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!