Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti nem érzitek igazságt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti nem érzitek igazságtalannak a sorsot?

Figyelt kérdés
Nekünk van minden hónapban menstruácionk ami megkeseríti azt az 5 napot sokaknak fájdalommal jár.Aztán a fiúkkal ellentétben nekünk fáj a szüzesség elvesztése.Aztán ott van a nem kívánt terhesség hiába van olyan férfi aki aggódik nem tudja átérezni azt ami egy nőben lejátszódik és akkor jön az abortusz ez is egy szörnyű beavatkozás amit lelkileg is nehéz feldolgozni a pasik ezt sem élik át. Aztán ott van a szülés borzasztó fájdalmas dolog hiába mondják, hogy ha a kezedbe fogod a babát akkor minden fájdalom megszűnik na igen de addig is elképesztő fájdalmakkal jár és a férfiak ezt nem érzik.Ti nem kívánjátok, hogy minden férfi átérezze ezeket a szenvedéseket?
2010. jún. 9. 10:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt kívánom, hogy átérezzék a szenvedésünket.

Csak azt, hogy ne rinyáljanak, ha nekik gumit kell húzni a farkukra, ha már a többi "szenvedést" mi kaptuk.

2010. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%
Ki sem bírnák. Azért "kapták" ezeket a lányok, mert sokkal többet kibírnak, mint a fiúk. Ja! A gyantázást kifelejtetted (az sem piskóta minden hónapban)!
2010. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van!
2010. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
59%
Bar nem tudom mennyire rossz, de ott van nekunk a szex. Ha nincs akkor ingerultek es idegesek vagyunk es legjobb esetben is csak 1 hetig birjuk nelkule. Azonfelul mi is irigyelhetnenk titeket a tobbszoros orgazmus miatt, vagy mert kevesebb kajaval uzemeltek.
2010. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
attól, hogy nekem rossz másnak még nem kell annak lennie, szerintem mindenkinek így kéne gondolkoznia.
2010. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Barátnőm szokta mondani: Inkább én leprás, mint ő (férje) náthás. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
2010. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

10:58: Ne zavarjon, hogy a nők egy jó része egyáltalán nem képes orgazmusra. Férfiaknál ez jóval kevesebb...

A másikat meg nem is értem:D:D Az a probléma, hogy nektek muszáj üríteni? Hát tényleg nagy probléma:DD

2010. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
26%

Majdnem sajnálom a női társadalmat :)

Bár nem vall túl érett gondolkodásra, ha azt akarod, hogy "minden férfi átérezze ezeket a szenvedéseket"...


És most mindjárt jönnek a kommentek, hogy a férfiaknak még szarabb :)...

2010. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
66%
Én szívesen átérzem a szenvedéseidet, de akkor te is halj meg 10 évvel korábban, mint mi.
2010. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
:D szerintem meg pótlékot és támogatást kéne adjon az állam tamponra meg betétre :)) ha összeadom mennyi pénzem elúszott már rá:P
2010. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!