Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzitek igazságtalannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek igazságtalannak?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem igazságtalan, hogy a szerencsés, jó külsővel megáldott emberek mindig szinte bárkit megkaphatnak a másik nemből, még akkor is, ha nem is törődnek velük, és csak kihasználják őket (néhány kivételtől eltekintve), míg egy átlagos vagy rosszabb külsejű valaki már akkor is boldog lenne, ha csak egy valakije lehetne, akivel törődne is, megbecsülné, és jó lenne hozzá, de még ennyit sem kaphat meg?

Ugyanúgy oszlik meg ez a dolog mint anno a középkorban az anyagi javak. Szerencsés kevesek mindent elérhetnek, anélkül hogy tennének érte, a maradék 90% meg hiába küzd, akkor sem jut semmire, pedig sokkal többet tesz érte. Nem undorító?


2010. szept. 8. 18:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
jóképű vagyok sokak szerint,mégis ezidáig egy kapcsolatom volt,21 éves vagyok,ja hogy nem játszom el az alfahím szerepet?!
2010. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nézd, én sem nézek ki rosszul, felső középbe sorolom magam. De valahányszor kezdek összejönni egy lánnyal, eljutunk esetleg smaciig vagy ilyesmi, és törődök vele, odafigyelek rá, hamarosan azzal jön hogy aranyos vagyok de nem szeretne velem járni, és összejön valami f*sszal aki esetleg jobban néz ki nálam, vagy macsósabban viselkedik, de le se sz*rja, és általában személyisége nincs is.
2010. szept. 8. 19:02
 3/23 anonim ***** válasza:
első vagyok,ez általánosítás amúgy ne kicsit,mert én meg úgy látom,hogy a rosszfiúk kapnak meg mindenkit hát ez van
2010. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

hát pl engem szinte mindenki szépnek, vékonynak, csinosnak, okosnak tart (nem akarok nagyképű lenni, am én is szépnek tartom magam :$) és mégis reménytelenül vagyok szerelmes..

akarnak járni velem jó páran, de nem akarom áltatni őket mert Őt szeretem, de hiába..

2010. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
amit másodszorra írsz velem is ez van,erre szokták nekem azt mondani,rossz helyen keresgélek:(
2010. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A külső legfeljebb egy kalandhoz vagy rövid távú viszonyhoz elég. Egy dekoratív ember sem kap sok megbecsülést, ha buta, felszínes és gyerekes.
2010. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem. Így van ez jól.
2010. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Viszont úgy látom hogy aki nem kifejezetten az, annak meg már sokszor esélyt sem adnak.
2010. szept. 8. 19:06
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem igazságtalan, mert aki nem előnyös külsővel rendelkezik az biztos lehet abban, hogy nem a testéért van vele a párja.

+a szépség elmúlik.

2010. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
19:06 ez is egy vélemény. :) Csak a társadalom és az emberek számára felróhatónak találom hogy az élet más területein (munka, művészet, sport) elért eredmények sem érhetnek fel sokszor azzal a teljesen szerencsén múló dologgal, hogy valaki milyen külsővel született.
2010. szept. 8. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!