Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 évesen 15 "kapcsolat" sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen 15 "kapcsolat" sok?

Figyelt kérdés
Erről beszélgettünk a párommal, és kiderült hogy ő előttem 14 nővel volt együtt. Ebből volt komoly kapcsolat és futó kapcsolat is. Nem mondanám hogy zavar, de eléggé meglepett, mert nagyon kedves, romantikus típus, komolyan veszi a dolgokat, egyszóval nem az a nagy nőcsábász fajta. Ez a szám szerintetek sok ennyi idősen? Vagy normális a pasiknál?
2018. márc. 4. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
15 kapcsolat sok. 14 nő tök átlagos.
2018. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy, hogy hány kapcsolata és hány nője volt előtted?

Ha jól kijöttök, akkor kár ezen pattogni.


Na, nekem meg mikor megismertem a páromat 23 évesen, előtte 1 pasival volt dolgom. Na, az most kevés, vagy elfogadható? Nem mindegy? Magánügy.


"Nem mondanám hogy zavar, de "

De mégis zavar, mert nem kattogna az agyad ezen a témán, hanem figyelmen kívül hagynád.

2018. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna....

De mindenki más.

2018. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom az 1-es miért lett lepontozva, de én egyetértek vele. Nem mindegy, hogy 15 kapcsolat, vagy 15 nő.

Számomra a 15 kapcsolat nagyon sok 28 éves létére, mert akkor pl 20 éves korától átlag fel éves kapcsolatai voltak, az pedig nem túl biztató kapcsolat szempontjából számomra.

Ellenben ha 15 nővel volt együtt, akkor abban lehetett két komoly kapcsolat, a többi futó kaland kapcsolaton kívül mondjuk, akkor az úgy nem olyan durva.

Embere válogatja.

2018. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!