Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon tetszik egy lány, azonban félek már ellőttem az esélyemet, ami volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyetemről ismerem látásból, és nagyon bejön. Néhányszor mikor találkoztunk rám is nézett párszor, volt mikor csak oldalról nézett, én pedig addig-addig nézegettem az adatlapját míg véletlenül bejelöltem. Ő rögtön elfogadott, de ráírni csak így ismeretlenül már nem mertem, és valamiért hirtelen töröltem. Ezek után már kevésbé vettem észre, hogy érdeklődést mutatna. Szerintetek van még értelme megpróbálni valahogy, vagy ezt most elrontottam, fogadjam el, és tanuljak a hibámból?

2018. márc. 2. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor törölted?

Jelöld be megint!

2018. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jelold be ujbol es irj ra! Ne legyetek mar ilyen gyavak. Ha gondolod irj privit
2018. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még Decemberbe, ami nem most volt. Azóta viszont nem tudtam elfelejteni. Ott motoszkál a fejemben, még mindig.
2018. márc. 2. 18:47
 4/8 A kérdező kommentje:
De mit szólna hozzá ha megint bejelölném? Teljesen hülyének fog nézni. Egyszer már bejelöltem, igaz véletlenül aztán kitörlöm ijedtembe, most meg megint bejelölöm?!
2018. márc. 2. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:

És?Maximum nem jelöl vissza..

Jelöld be mindenképpen!

2018. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na és aztán?
2018. márc. 2. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Aztán ráírsz,hogy:"szia"

Nem kell túlbonyolítani,de ha nem szeded össze magad,akkor nem mész semmire.:)

Ha visszaír,akkor lehet folytatni a cseverészést akár iskolával,egyetemmel kapcsolatos témával vagy akármivel.

Ha nem érdekled,akkor vagy nem ír vissza vagy eleve vissza se fog jelölni.

2018. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és járj a végére, máshogy nem menekülsz ebből a semmi helyzetből.
2018. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!