Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltam egy rossz dolgot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy rossz dolgot. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Csináltam egy másik fb fiókot a párom tudta nélkül. Egy lánnyal többet beszélgettem rajta a kelleténél, sőt, még olyan képeket is küldtem neki magamról, amit nem kellett volna. Hozzáteszem, hogy abszolút nem akartam a másik féltől semmt sem. Nem is volt szándékomban. Adtam neki egy becenevet, amit abszolút nem vettem komolyan. Idővel le akartam törölni mindent és a páromnak elmondani. Ő akart velem találkozni, de én nemet mondtam neki. A párom rájött az ál fb-mre és ez miatt összevesztünk. Hiába bizonygatom neki, hogy semmit nem akartam a másiktól, ő nem hisz nekem. De tényleg nem akartam tőle semmit. Ugyan úgy szeretem a páromat, mint azelőtt. Ti mot tennétek a helyében?

F/26


2018. márc. 4. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
elmondanám az igazat :D
2018. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De elmondtam. Tud is róla. Ez miatt vesztünk össze, mert én tagadtam. 2 hétig beszélgettünk.
2018. márc. 4. 16:05
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Mármint a csajod helyében mit tennék?

Semmit, én is szeretek szexchatelni :’D

2018. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
A párod egyértelműen túlreagálta, normál esetben nem kéne beleszólnia abba, hogyan és kivel barátkozol, ismerkedsz. Legalábbis amíg nincs hátsó szándék az ilyen ismerkedések mögött.
2018. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 HaEv ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Amikor elkezdtem olvasni az írásod, azt hittem, hogy tényleg egy tini ír, lévén ebbe a kategóriába írtál. Ha nem írod ki, hány éves vagy, eszembe se jutott volna.

Én az ő helyében - és lehet, ez durva lesz - keresnék egy felnőttet.

Ennél rövidebben és érthetőbben nem tudom leírni.

2018. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk próbáld nem csinálni többet.
2018. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom soha többé megbántani. Le is töröltem az ál fb fiókot. Bocsánatot is kértem tőle számtalanszor. De még mindig haragszik
2018. márc. 4. 16:30
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Én sem hinnék neked.A bizalmát tönkrevágtad.26 évesen Ennyi eszed legyen...pfff...
2018. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Az a helyzet, hogy te azt mondod, hogy nem akartál semmit a csajtól, aztán ez vagy igaz vagy nem. Én soha többé nem tudnék bízni egy ilyenben mint te. Aki egyszer megtette másszor is megteszi, csak akkor már ügyesebb, mert tanult az első esetből.
2018. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9/9

Ebben tévedsz. Nem akartam semmit. Ezzel semmilyen hátsó szándékom nem volt

2018. márc. 4. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!