Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsapna a teszt? Ma vagyok a...

Becsapna a teszt? Ma vagyok a 41. napon, átlagosan 35 naposak a ciklusaim. Csináltam 3 db Movo Romed kazettás tesztet, amik szépen pozitívak lettek, de minden más negatív. Ennyire csak nem lenne pozitív, ha rossz lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Movo Romed 40. nap

[link]


Összes Romed

[link]


Facelle

[link]


2017. jan. 7. 14:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de elég halvány. Nem ismerem ezt a tesztet, de szép pozitívnak jóindulattal is csak az egyiket látom. Holnap reggel csinálj egy harmadikkal és menj orvoshoz szerintem. Milyen napszakban teszteltél ezekkel? Az utolsó nekem negatívnak tűnik. De előfordulhat, hogy még kevés a hcg, későbbi ovulációd volt.
2017. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Csak hétfőn megyek dokihoz. Mindig reggeli elsőből csinálom. Pedig ezek a tesztek még sosem csináltak velem ilyet. :( :( :( Veszek más fajtát, és reggel megcsinálom.
2017. jan. 7. 15:16
 3/30 anonim ***** válasza:
Azért ne keseredj el, a pozitív az pozitív, akkor is, ha halvány. :)
2017. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Én az utolsón is látok egy nagyon-nagyon halvány második csíkot.

Drukkolok!

2017. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Próbálj x-epilt.... Az biztosat mutat :) ennyi késésnél már pozi, ha baba van. Ráadásul facell szokta amúgy a legkorábban mutatni, fura, hogy az pont negatív... de 4ből 3 pozitív teszt az pozitív...

Drukkolok!

2017. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ezt a Movo Romed-et nem ismerem, az pozitívnak tűnik, de a Facelled nem.

Nekem a Facelle (nem ez amit te használsz) szépen kimutatta és az X-epil is 4 nap késésnél.


Ezt a fajta Facelle-t vedd a Rossmann-ban:

[link]

2017. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A romedek tuti pozitivak,a facelle..hat inkabb negativ mi tha felilrol kezdodne vmi halvany csikocska,de arra negativat mondanek.x-epilt vagy digitalis clearbluet csinalj az tuti :)
2017. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Elszaladtam más fajta tesztet venni, csak a Müller volt nyitva, expect tesztet vettem, erre nem hibás? Még a kontroll csík sem jelent meg.
2017. jan. 7. 19:00
 9/30 anonim ***** válasza:
Oh, az Expect nekem jó volt. Sajnálom.
2017. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett.Drukkolok!
2017. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!