Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti összejönnétek egy olyan lánnyal, akinek az előző partnere sötétebb bőrű volt?

Figyelt kérdés

Nem roma származásúra gondolok, hanem valamiféle negroid vagy néger, de mindenféleképpen olyan, akikre a statisztikák azt mondják, hogy átlagosan jóval nagyobb méretekkel rendelkeznek intim területen.


Ismerve a lány előző partnerét, ebből következtetve a lány igényeire, ti nem éreznétek ezt furcsának? Kisebbségi komplexus, túlzott megfelelési kényszer, ilyenek?

Mit tennétek ti?


2018. márc. 4. 17:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
49%
Emberként viselkednék.
2018. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%

Össze, nem tennék semmit. Felőlem csacsival is kúrálhatta magát előttem, vajmi kevéssé érdekel.

(Nem, nem vagyok kétségbe esett ős lúzer, csak tényleg nem érdekel :D )

2018. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem, de nem azért amit te vázolsz.
2018. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Remek, de szexuális értelemben nem éreznéd azt, hogy nem lehetsz neki elég mondjuk? Csak mert például ez is egy emberi viselkedés...
2018. márc. 4. 17:37
 5/33 anonim ***** válasza:
21%
A lány igényei alatt az európai átlagot messze alulmúló IQ-t érted? Amúgy nem, szerintem aki európai létére négerrel jár, az valami furcsa perverzióban szenved, én nem kérnék belőle
2018. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#3: Akkor miért nem? Ne olyan indokkal gyere, hogy párkapcsolatban vagy, mert akkor alapból irreleváns volt a válaszod. :D
2018. márc. 4. 17:39
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
Jol ki lett tagitva..
2018. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy átlagon felüli a méretem, ha már ez is felmerült
2018. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
35%

Nem, de nem a méret miatt. Szimplán xenofób vagyok.

31/f

2018. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

Hármas vagyok és ismét nem a méret. Egyáltalán nem biztos, hogy valami nagy mérete volt a srácnak, ha csak te le nem ellenőrizted:)

Nem vagyok rasszista, de a tudat kivel volt.

Két ilyen nőt ismerek és 1-2 alkeszon kívül, nem igazán találnak párt. Pedig jó néz ki mind két nő. Mikor ez kiderül, dobják őket.

2018. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!