Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek csak a pénz és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek csak a pénz és a hatalom számít, akkor miért nem Bill Gates és Donald Trump számítanak top pasinak?

Figyelt kérdés
Hogyhogy nem őket emlegetik legtöbbet, mint a nők álmait, akikre a legjobban izgulnak?
2018. márc. 6. 07:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha így lenne, így lenne.
2018. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Azt szoktam mondani ideàlis férfi legalàbbis én ilye akarok lenni

Donald Trump vagyonàval és Lazar Angelov testével rendelkezzek.

2018. márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert vannak gazdag pasik, akik jobban néznek ki... Ennyi.
2018. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pénz, hatalom ÉS külső, egyértelmű, nem? :'D
2018. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De hát ők a top pasik.

22/L (modellkedik)

2018. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert külsőleg nem vonzóak. A nők a maguk számára rendelkezésre álló férfiakból választják ki a leggazdagabbat,legnagyobb státuszút,legjobb képűt stb,de a legjobb ezek kombinációja,ha egy személyben megvannak. Trump vagy Bill Gates nem az átlag magyar ember közelében tengetik az életüket,így ezek kilőve (meg nem is szépek).


De ha már mindenáron ragaszkodunk az ideálokhoz,jelenleg is a gazdag és jóképű férfiak a "top pasik". Színészek,sportolók,műsorvezetők,bulvárcelebek,lényeg,hogy legyen férfias karizmája,státusza és pénze.

Egy hétköznapi nő persze csak hétköznapi férfiakból választhat általában, így ha folyton pl Katalin hercegné életszínvonalát irigyli,előbb utóbb elégedetlen lesz az átlagos férfiakkal,mert azok nem tudják (vagy nem akarják) őt tejben vajban füröszteni.

2018. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Igazából ez egy hülyeség, amit megcsömörlött lúzer pasik mondanak, hogy elhárítsák a felelősséget, ill. azt is gyakran mondják, hogy csak a külső számít. És nem minden nő ugyanolyan, csak a legagyatlanabb plázacicák mennek a pénzre és hatalomra. A nőknek is számít a külső és a belső, a külső kevésbé, a pénz jobban, mint a férfiaknak. A nők inkább egy szegény jó pasit választanának, mint Trumpot.
2018. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Természetesen nem úgy értem, hogy "miért nem velük jönnek össze", hanem ahogy pl példálóznak sokan Brad Pittel, meg Jason Statham-mel, ugyanazokban a szituációkban mikor őket emlegetik, miért nem Gates vagy Trump neve merül fel?

2018. márc. 6. 09:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Láttad a Social Network című filmet? Az mondjuk Zuckerberg, de a lényeg benne volt.

Donald Trump meg aztán már annyi nővel volt életébe, hogy megszámolni sem tudja. Gates meg sokkal kevésbé impulzív

2018. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"ugyanazokban a szituációkban mikor őket emlegetik, miért nem Gates vagy Trump neve merül fel?"


Azzal kezdtem a mondandómat,hogy ezt megválaszoltam.Nem vonzóak,nem tipikus férfiideálok külsőleg. Van más gazdag és nagy státuszú férfi bőven,aki jobban néz ki ezeknél,na azok az ideálok. Mint írtam,pénz,státusz,karizma-ha ezek kombinációja működik,akkor az illető vonzóbb lesz más olyan férfiaknál,akik ezek közül csak 1-2-vel rendelkeznek és nem mind a hárommal.

2018. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!