Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai értelmes lányok többségének pénz és hatalom kell?

Figyelt kérdés
Sőt, gyakran azt látom, hogy olyanok kezében kötnek ki, akik anno mindig fel voltak mentve testnevelésből, kövérek voltak vagy kiestek a csoportból. Most meg nagyképűen a legszebb lányokkal kavarnak.
2018. jan. 31. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedbe ez esetben egyetlen szó nem illik oda, mert csak úgy igaz az állítás


Na melyik ez a szó?

2018. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem lepödök meg azon, hogy aki feltesz ilyen kerdest, nem erti, hogy egy ertelmes lany mit lat masban.


A gondolkodasmodod a következö, ugye: Nekem nincs csajom! Penzem es hatalmam sincs. Ebböl csakis arra lehet jutni, hogy semmi mas nem kellhet a lanyoknak, hiszen ettöl eltekintve te tökeletes parti lennel. Micsoda szemetek! Az összes! Neked van igazad! Sajnalom, de nincs megoldas. Le kell mondanod a lanyokrol, de ugysem erdemelnenek meg teged. A rohadt, elkorcsosult vilag...

2018. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép és jó/ igazságtalan és rossz, de vajon mi az amiben neked kéne változtatni? Keresheted másokban a szálkákat, de ezzel nem fogsz előrébb jutni, csak konzervál a tehetetlenségedben, gerenda meg egyre jobban fájni fog és nehezebbé válik, ahogy telik az idő.
2018. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert pénzzel és hatalommal többre mennek, mint azzal, hogy összeszednek lúzereket. Ők így akarnak élni, neked ez miért fáj? Ja, hogy még egy tesiből felmentettnek is előbb van csaja, mint neked? Szörnyű.
2018. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a hatalom nem mozgat. az, hogy legyen egy jól fizető állásom igen. pénzbe kerül sajnos a kaja, a ruhák, a smink, a szórakozás, az utazás, a lakhely stb. nem akarok csak elvegetálni életemben csirkeszárnyat eszegetve az albérletben a használt kínai cuccokban.

de amúgy nagyon sok más is van, ami fontos, de egyik se üti a másikat, nem olyan dolgok, amiket ne lehetne egyszerre birtokolni...

2018. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja egyébként mégcsak nem is a nőkre igaz ez kizárólag. felnőtt emberek, férfiak és nők is, tisztában vannak vele, hogy működik a világ.
2018. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hol élsz, meg hány éves vagy, de pénzből élünk, szóval pénz az kell, de nyugi, megdolgozom érte, nem szorulok rá, hogy eltartsanak, van munkám, sőt, kettő is, és nincsenek anyagi gondjaim, amikor voltak, akkor sem a sült galambot vártam, hanem kerestem a jobb munkalehetőséget és a kiutat, sose voltam protekciós, és nem tapostam át senkin ezért.


Hatalomra nem vágyom, nem vagyok vezető típus. A saját életemet elnavigálom, de másokat nem akarok irányítani.

2018. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Erős személyiség vagyok, a párom is. Fel volt mentve tesiből ő is, mert volt jobb dolga. Én rosszabb voltam, csak simán ellógtam:D

Egyébként a hatalmat nem tudom, mire érted, de egy sikeres ember vonzóbb, ez van.

2018. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!