Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfiban miért van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfiban miért van valami olthatatlan vágy és ragaszkodás a rossz dolgok iránt?

Figyelt kérdés

A három leggyakoribb: a rossz munkahelyhez és a rossz kapcsolathoz való kényszeres ragaszkodás, illetve a megmagyarázhatatlan, szívből jövő szeretet és elköteleződés a régi, lyukas, kinyúlt, bolyhos zoknik és alsógatyák irányába.


MINDEN férfinak, akit csak valaha megismertem, van valami ilyesmi dilije.

Gyűlöli a munkahelyét, de akkor se mondana fel, ha fegyvert fognának rá. Egy kalap sz....nak érzi a kapcsolatát, utálja a nőjét, de nem szakítana. Az élete árán megvédelmezi a régi szakadt ruhadarabjait, és iszonyatos hiszti van belőle, ha valaki kidobja. Szidja a kocsiját mint a bokrot, hogy minden baja van, de semmi pénzért nem cserélné le, stb.


Nyilván van kivétel, de elég általános jelenségnek tűnik, bárkivel beszéltem, mindenki észrevette ugyanezt.


Mi okozza? A férfiak nagy része tudat alatt, valahol ösztönszinten enyhén mazochista? Vagy csak nincs semmi önbecsülésük?

Vagy miért lehet ez?


2018. márc. 6. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
64%
Ez a nőkre is jellemző. Az lehet mögötte, hogy a változtatáshoz erőfeszítéseket kéne tenni, ahhoz meg túl lusta/befásult/levert/fáradt/üres stb., hogy ezeket megtegye. Panaszkodni meg jó magyar szokás szerint imádunk.
2018. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
27%

Mert egy férfi tudja, hogy mindig csak magára számíthat, mindent neki kell elérnie, egyedül. Nem elég rakni egy uborkát a nadrágjába és riszálnia magát egy gazdag nőnek, hogy könnyebben boldoguljon.

Ennél fogva, nehezebben is mondanak le olyan dolgokról amibe időt, energiát és pénzt fektettek. Nem olyan egyszerű ám folyton váltogatni, ha nincs biztos háttér.

2018. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:

Az ilyen lehet kicsit mazochista. Vagy nagyon fél a változástól. Egy felmondáshoz is kell, hogy legyen tököd. Odaállsz a főnök elé és elmondod neki, hogy akkor ennek a sztorinak vége. Plusz kiharcolni, hogy megkapd a törvényes járandóságaid.

Az ilyenek sokszor töketlenek, ez van mögötte.

2018. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

#2

Boldog, jó párkapcsolatban élő ismerőseim is ezt csinálják, akik ennél cifrábbakat is megértek már.

Volt, akit a felesége etett kiskanállal, meg hurcolta wc-re, mert nem tudott megmozdulni, de új gatyát nem akar venni, mert csak magára számíthat?

Ez elég abszurd... :D

2018. márc. 6. 09:14
 5/66 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes, velem meg mindig az a "baj", hogy túl ambiciózus vagyok, soha nem elégszem meg semmivel...

Most is olyan fizetésem van, amiről más nem is álmodik, de én folyamatosan azon gondolkozom, hogy hogy tudnék tovább lépni. Persze megkaptam, hogy hülye vagyok, hogy nem dőlök hátra és élvezem az életet

2018. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy semmi értelme a kérdésednek. Nyilván ha keresel másokban hibát,akkor találsz is idővel.Én mivel nőkkel szoktam összejönni,bennük találok hibákat.Na bumm. Tisztán látszik,hogy csak provokáció a kérdésed és korán reggel azon fáradozol,hogy tudsz minél rosszabbat mondani a férfiakra,mert az olyan trendi (főleg itt az oldalon).
2018. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
82%
Ősi félelmek, rossz konfliktuskezelés, rossz problémamegoldó képesség, a változástól való félelem, a rossz stresszkezelés, hibás énkép, önbizalom hiány...és valljuk be, minden ember érintett, csak kérdés mennyire....
2018. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

#6

?

Nem vagy kicsit túl érzékeny, ha egy egyszerű kérdés (amibe mellesleg direkt beleírtam, hogy nyilván van kivétel, blablabla) ennyire triggerel? :D

Annyi a történet, hogy a napokban édesapám is, unokatesóm is, meg 2 haverom is ugyanezzel a jelenséggel akasztott ki, és hiába kérdeztem őket az okáról, csak kifogásokat és vállvonogatást tudtak adni válaszul.

Engem meg érdekelne, hogy miért van ez a jelenség, mert túl gyakori ahhoz, hogy véletlen legyen.

Azért "korán reggel" (wtf, fél 10 van :D ), mert ilyenkor csücsülök a buszon, és ilyenkor érek rá ide írogatni.

Másegyéb, amibe bele lehet kötni, és kiforgatni? :D


Nyilván a nőknek is vannak hibáik, nem tudok róla nyilatkozni, nem randiztam még nőkkel, és nem voltam nővel kapcsolatban.

Ha valamit nem értesz, írj ki rólu(n)k kérdést, aztán kész.

Nem értem, minek kell belém állni :D

Nyugi, nem bánt senki.

2018. márc. 6. 09:32
 9/66 anonim ***** válasza:
Ez nem Nem specifikus, hanem emberi gyengeség. Minek kategorizálod külön?
2018. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam, hogy a nőknél ez soha nem fordulhat elő!!!!! Csak fogalmam nincs, a nőknek milyen rigolyáik vannak, sose jártam egy nővel se!!! Barátnőim sincsenek! Felőlem aztán lehet ez jellemző a nőkre, lehet hogy ezerszer rosszabb az átlag nő az átlag férfinál, whatever, de most nem ez a kérdés!

Akit érdekel, hogy a nők mit miért csinálnak, írjon ki róla külön kérdést, légyszi! Itt meg próbáljatok erre válaszolni....

2018. márc. 6. 09:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!