Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfiban miért van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfiban miért van valami olthatatlan vágy és ragaszkodás a rossz dolgok iránt?

Figyelt kérdés

A három leggyakoribb: a rossz munkahelyhez és a rossz kapcsolathoz való kényszeres ragaszkodás, illetve a megmagyarázhatatlan, szívből jövő szeretet és elköteleződés a régi, lyukas, kinyúlt, bolyhos zoknik és alsógatyák irányába.


MINDEN férfinak, akit csak valaha megismertem, van valami ilyesmi dilije.

Gyűlöli a munkahelyét, de akkor se mondana fel, ha fegyvert fognának rá. Egy kalap sz....nak érzi a kapcsolatát, utálja a nőjét, de nem szakítana. Az élete árán megvédelmezi a régi szakadt ruhadarabjait, és iszonyatos hiszti van belőle, ha valaki kidobja. Szidja a kocsiját mint a bokrot, hogy minden baja van, de semmi pénzért nem cserélné le, stb.


Nyilván van kivétel, de elég általános jelenségnek tűnik, bárkivel beszéltem, mindenki észrevette ugyanezt.


Mi okozza? A férfiak nagy része tudat alatt, valahol ösztönszinten enyhén mazochista? Vagy csak nincs semmi önbecsülésük?

Vagy miért lehet ez?


2018. márc. 6. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
És akkor el is érkeztünk a probléma forrásához: az ember szereti önállóan eldönteni a személyes tárgyai sorsát,és ezt a döntést nem másra bízni.Anyukád ezt nem vette figyelembe,szóval nem,hogy apukádban kell keresni a hibát,hanem éppen anyukádban.
2018. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:

#20

Ha a párom kidobná egy évek óta nem hordott, szanaszét szakadt ruhadarabom, akkor annyit reagálnék, hogy meglepődnék, hogy én nem vettem észre hogy még ott hentereg, és megköszönném, hogy kidobta helyettem.

Mondjuk én nem szoktam ilyen ruhákon (meg bármiken) kotlani, így a páromnak nincs esélye orvul kidobálni...

Mindketten egyetértünk abban, hogy a szemétnek a kukában a helye.

Mellesleg tulajdonképpen a közös pénzből vették azt a nyomorult gatyát, "félig" édesanyámé :D

2018. márc. 6. 10:30
 23/66 A kérdező kommentje:

Valaki magyarázza már meg, minek kell őrizgetni egy hordhatatlan, rég elfeledett olcsó vackot :D

Pont erre a mentalitásra gondoltam :D nem tudom megérteni...

És nem, itt nem az volt a gond, hogy anyum dobta ki végül... Előtte hetekig imádkozott apunak, de ő nem dobta ki... De miért? :D mi benne ennyire fontos?

2018. márc. 6. 10:33
 24/66 anonim ***** válasza:

"Ha a párom kidobná"


Nem a párodról kérdeztem,hanem az elvről. Hogy te eltudsz képzelni egy helyzetet,mikor neked nem gond,ha más kidobja a ruhád az egy dolog, egyébként én is. Véletlen egybeesés.De magával az elvvel egyetértesz-e,hogy helyes-e más helyett eldönteni a személyes dolgai sorsát? Tudod,benne van,hogy "személyes" tárgy...

2018. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
80%

"ha édesanyám kidobja valamelyik 10-20 éves kínai lyukas foltos melegítőgatyáját....

Próbálná csak ő kidobni anyukád régi ruháit,azt hiszem kapná az ívet rendesen. Ha neked van egy ruhád,akkor gondolom teljesen természetes,hogy más dönti el,meddig használhatod? Magával az elvvel egyetértesz? "

Nem csak tudod igénytelenségtől undorítóbb nincsen,én a Hugo Boss,Calvin Klein gatyáimat is kidobálom amint pici lyuk van rajta,zokni farmer póló ugyanez.

NEm foltozom nem vagyok én közmunkás cig..., ez a legalja.



"közel milliós fizu mellett

Magyarán b...sszunk ki mindent,ami már nem új,mert annyi pénzünk van,hogy bármikor lecserélhetjük. A gazdag emberek nagy része pont nem így gondolkodik,csak amelyik őrzi a proli mentalitást."

Tehát aki gazdag az felveszi szerinted a lyukos leevett igénytelen cuccokat is,sőt foltozza.

Ezt úgy hívom van pénze de nincsen stílusa.

Bazzz akkor minek a pénz?

Ülsz rajta otthon?

Tudod mit mondott Nagy Sándor a hóditó?


Úgy temessetek el,hogy mind két kezem kint legyen a koporsóból mivel ennyivel megyek el mint amivel jöttem.


Ezt tudnám javasolni.

Nem spórolni kell hanem sokat keresni,és megtakarítani de nem fogadhoz verni a garast.

Igen ami elromlik vagy kilyukad azt kidobom majd foltos cuccokkal mászkálnék, ez a szegénység tudat

2018. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

"Előtte hetekig imádkozott apunak, de ő nem dobta ki.."


Ebből két lényeges dolog következik. Hogy az ima egyáltalán nem válik be és hogy anyukád ezek szerint apukád akarata ellenére dobta ki a ruháját,a személyes tárgyát. Ez még nagyobb hiba,mint amikor a megkérdezése nélkül,mert akkor csak nincs tisztában vele kell-e neki,de így meg tudja,hogy kell neki még is kidobja. Ilyenkor szokták azt mondani,hogy nincs több kérdésem.

2018. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:

#24

Igen, szerintem családtag kidobhatja helyetted a szemetet. "Valaki" nem, de közös háztartásban élő persze.

Miért, talán viselje el, és csücsüljenek ketten együtt a szemétdombon egy idő után, csak mert a másiknak van valami gyűjtögetési mániája?

Nagyszüleimnél konkrétan ez megy, nagyon nem tartom egészségesnek.


#26

Nem mondta, hogy nem dobja ki. Mondogatta, hogy "jó, majd", csak aztán nem történt semmi.

2018. márc. 6. 10:47
 28/66 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert a lyukas alsógatáyimhoz én is sokáig ragaszkodtam, de egy nap erőt vettem magamon, és kidobtam az összeset a francba a zoknikkal együtt. Azóta könnyen, minden lelkiismeret nélkül megválok egy-egy darabtól, bár kicsit fáj a szívem amiatt, hogy kár okozok a környezetnek, mert a ruhadarabok okozzák a legnagyobb kárt a környezetben. Nem szeretem a vásárlási őrületet táplálni, amiben élünk, mert elpusztítja a bolygót.
2018. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
29%

A 41%-os válaszolnak.

Stílusodból látszik, hogy hatalmas tisztelettel és elfogadással beszélsz azokról akik az általad felépített szép karriert végülis élhetővé teszik.

Minden kasszásról akinél fizetsz a boltban, minden pincérről akik kihozzák neked az ételt, egészen az autószerelőkig akikhez a csilivili verdádat fogod majd vinni. Úgy látom számodra mindenki csak söpredék aki nem aszerint él, hogy

"még, még, még többet akarok, nem elég a legújabb lexus mert jövőre jön ki egy újabb, minél többet, minél jobbat, minél jobban" és nem extrém módon felszínes, anyagias és énközpontú.

Én csak annyit mondok, hogy magas lóról lehet nagyot esni. Nem egy kollégám van aki fiatalabb éveiben százmilliós vállalkozásokat bonyolított, most meg havi 150e forintért gürcöl.


Ha szerinted bármivel egészségesebb az általad kinyilvánított arrogáns, felfuvalkodott, mindenkin átgázoló és letaposó mentalitás akkor tényleg van még miért képezni magad.

2018. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon nem nemfüggő dolog. Nő közt is mennyi van aki a "rosszfiúval" akar mindenáron együttlenni, még akkor is, ha az kb. porig alázza, szar munkahelye is soknak van és hej, mennyi szakadt-ócska régi cipőt látok a női ismerőseim házában amit persze "nem szabad kidobni".


Mindkét nemnél megvannak ezek az elemek, sajnos, nincs mit tenni. De egyik oldalon sem ilyen "MINDENKI", ahogy próbáltad volna beállítani. Rossz embereket fogsz ki - ez rólad is elárul pár dolgot!

2018. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!