Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem szereti a párját attól ugyanúgy kívánja mint azelőtt vagy milyen a szex egy ilyen kapcsolatban több év után mit gondoltok? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól még lehet jó a szex. Én voltam ilyen helyzetben. Szexuális téren nagyon jól összeillettünk az exel. Szakítás után még szexeltünk, de én már őt előtte sem szerettem. Még olyan is előfordult nem egyszer ebben az időszakban, hogy ennek ellenére folyamatosan egyszerre élveztünk el. Szóval a két dolog nem zárja ki egymást.
2018. márc. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Voltam, a volt feleségemmel... nálam a kettő kéz a kézben jár...ha nem szeretem, elvesztem a szexuális érdeklődést is...sőt utána még egyre " csúnyábbnak" is láttam. Ez van...
2018. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!