Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány megcsalta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány megcsalta a barátja? Többi lent

Figyelt kérdés

Szal van egy lány és megcsalta a pasija, a csajnak a legjobb bnőjével és elhívott magához...csókoloztunk meg minden és egyik nap megemlítettem neki hogy tetszik nekem meg célozgattam rá hogy jó lenne hogyha nemcsak barátok lenénk, erre azt mondta hogy még nem tudja.

Szerintetek van esélyem a csajnál? 16F


2010. jún. 9. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom!
2010. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

max felhasznál egy kis bosszúszexre:D

az is több mint a semmi:d

2010. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
b@sszátok meg magatokat ha nem bírtok normális válaszokat írni :@ ha normálisat nem tudsz ne írj!!!
2010. jún. 9. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok

hé én nem vicceltem!


Ha most szakított,és dobta a pasija nyilván komolyan klapcsit nem akar..de ha bejössz neki,akkor esetleg jól érezhetitek magatokat együtt...Nem gondoltam h.nálad csakis komoly kapcsolat jöhet szóba...:O

Én nem poénkodtam....

2010. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*komoly kapcsit
2010. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szeretem a pörköltöt
2010. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2. Igen komoly kapcsolatot szeretnék...csak nem tudom hogy a lány mit szeretne, igazából bír engem meg én is őt..mégis nem tudom:S
2010. jún. 9. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok

hát akkor ne nyomulj nagyon.most biztos utálja a férfinemet...

Inkább légy türelemes és barátkozzatok..Biztosítsd arról h.nem erőltetsz semmit..Sztem előbb-utóbb összejöhet...

Amúgy nem lehet h.megbocsát a pasijának?

2010. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hááát...nem tudom, mert tegnap este felhívta a csávót:S :( :'(
2010. jún. 9. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:

ha még ősem tudja, akkor mi honnan tudnánk?xd

amúgy lehet h később összejöttök..:d

2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!