Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán már nem is akarja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán már nem is akarja?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi felveti a nőnek hogy kívánja, le akar vele feküdni akkor igyekszik ezt minél előbb végrehajtani? Úgy gondolom ha a férfiak akarnak valamit azt többségében el is érik ha kell némi ámítással. Alakulóban volt legutóbb egy kapcsolatom ahol egy hónap után mind a ketten beláttuk vonzódunk a másikhoz ha még lelkileg annyira nem is de testileg nagyon...viszont ahogy teltek a napok nem volt nyomulós aminek részben örültem is hogy nem csak futó kaland leszek...aggódni is kezdtem hátha más lányokon éli ki magát míg velem nem tudja...majd szépen lassan egyre több személyes dologról beszéltünk találkozgattunk is meg is csókolt és elég szenvedélyesen.. tényleg teljesen odaadó volt ugyanúgy tetszettem neki elmondása szerint és mégis valamiért egyik napról a másikra eltűnt...tudom elég beteg dolog, de annyira kívántam már én is ezt az embert hogy most alig bírom elviselni hogy többet nem lesz köztünk semmi..már már azon gondolkodom milyen jó lett volna ha legalább lefekszünk egymással mégha egyszeri alkalom is lett volna (nem vagyok híve az egy éjszakás kalandoknak ezért is furcsa nekem ez a gondolat)...szerintetek keresni fog még ilyen téren?
2018. márc. 7. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem láthatunk a gondolataiba, de ha nem jön össze neki a másik csajjal elképzelhető, hogy visszatér még, de ha összejön akkor is megeshet.
2018. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt még nem írtam le hogy akikkel előttem volt dolga és ismerek is közülük párat, mind mondták hogy egy idő után újra kereste őket és könyörgött nekik csak akkor már késő volt.
2018. márc. 7. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes egy személyiség, amikor lehetne nem él a lehetőséggel, utána meg könyörög :)


Ezek alapján van még esély amikor átlép ebbe a fázisba.

2018. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál! Nehéz természetű ezt ő maga is beismeri de egyébként tényleg érdekes hogy megkapná amit akar és mégis vár addig míg küzdeni kell érte.
2018. márc. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!