Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetetlen történetek - kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlen történetek - kamu sztorik, vagy az én életem unalmas? Mi a véleményetek a srácról?

Figyelt kérdés

Barátkozom egy 28 éves sráccal, jófej, vicces, van stílusa, viszont nagyon fura, hogy soha életében nem volt hivatalos munkahelye, egyszerűen csak "üzletelt" és hihetetlen sztorikat ad elő, amikről nem tudom eldönteni, hogy igaz-e, vagy csak túl jól kamuzik.


Állítólag suli után egy magánnyomozónak dolgozott, aztán egy ingatlankereskedőnek - bárhová utazunk, mindig előad valamiféle hihetetlen sztorit. Amellett semmiféle bizonyíték nincs arra, hogy az elmúlt 8 évben mit csinált, hol járt, stb.


Pl. Nagykátán voltunk rokonomnál, út közben elkezdi mesélni, hogy itt eladott egy ingatlant: "Ott volt, Erdőszőlőn, látatlanba vettük NAV árverésen, bent lakott egy család, bementünk vitatkozni, mert nem akartak kiköltözni, untam, így felemeltem a szeneskályha tetejét, és beleöntöttem a vödör vizet, ami mellette volt, akkora robaj, füst volt, szállt a pernye meg a gőz, hogy ki kellett rohannunk, 2 perc múlva lángolt a ház, mert kimosta a víz a forró parazsat. Felvettük a biztosítási pénzt, aztán eladtuk a házat, dupla áron, mekkora buli volt."


Tegnap Pesten voltunk (még be se értünk az utcába), már mondta, hogy a 3. emeleti lakást adta el, látatlanba vették, mert a tulaj nem bírt az albérlővel, aki nem fizetett. Figyelték, amikor elment dolgozni, gyors zárcsere, és már ürítették is ki a lakást, találtak egy széfet, amit az akkori csaja (munkatársa) kocsijába raktak a ház előtt, aztán amikor megjött a bérlő, elkezdett ordítani hogy ő valami maffiózó, és mikor kirakták visszajött egy fejszével és elkezdte szétverni az ajtót. Az ablakon nem bírtak kiugrani, a rendőrséget meg nem hívhatták, mert a kocsijukban volt a széf a ház előtt..."


Még vagy 20 ilyen sztorit előadott, és igazából nem tudom eldönteni, hogy igaz, vagy ennyire jól kamuzik? Azért nem tudom eldönteni, mert bármit belekérdezek, egyből jön a jó válasz (emlékszik a ház előtt a tűzcsapra, vagy hogy melyik oldalon volt a villanyoszlop, meg a pontos napra, hogy milyen volt az időjárás, meg amikor jöttek le volt zárva az autópálya, meg ilyen apró igaz részletek).


2018. márc. 7. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Hehe....
2018. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Még igaz is lehet
2018. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerinted jófej? Viccesnek tényleg vicces, hogy ilyen sztorikat kell kitalálnia, mert semmit nem ért el az életben...
2018. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy fantáziadús hazudozó...
2018. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Megkérded, hogy vigyen el a helyszínre és mutassa meg pontosan.
2018. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akar igaz, akar nem, hanyagolnam ezt a sracot.
2018. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Lemaradt, hogy kedves figyelmes srác, és ahogy így a családját látom (önkormányzati lakás, szülei alkalmazottak), furcsálom, hogy 5 db telke van, amiből 3-at árul (összesen 6-8 milliót ér).

Biztosan nem apuci anyuci szórta a kezébe a pénzt...

2018. márc. 7. 19:32
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Xdddddd En messzire kerulnem ezt az alakot, nemhogy utazgassak vele meg ilyenek. Szerintem beteg szerencsetlen, es ha van penze, akkor TUTI hogy valami illegalis bizniszbol.
2018. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#5 Igen, ahogy írtam, az apró részletek (egy fa, vagy telefonfülke) stimmelnek, pont ez a fura.
2018. márc. 7. 19:34
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Te tenyleg ennyire ostoba vagy?
2018. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!