Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég hihetetlen szitut talált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hihetetlen szitut talált ki a párom. Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés
A párom és én még nem élünk együtt, és tegnap este külön programot szerveztünk. Én színházba mentem, ő meg (elvileg) egy haverjánál nézte a meccset, baráti társaságban. A színház után küldtem neki sms-t (10 körül), de nem válaszolt. Reggel írt, hogy elaludt. Szerintetek mekkora a valószínűsége, hogy valai baráti társaságban, vb meccsen bealszik??? Amikor kérdőre vontam ma reggel, még neki állt feljebb. Alaptalanul érzem, hogy itt valami nem stimmel?
2010. jún. 14. 11:47
1 2 3
 1/21 Kurpi urfi ***** válasza:
80%
Hazudik, de ez nem azt jelenti, hogy megcsal. Lehet pont helyzet volt a mecsen mikor hivtad s nem tudta felvenni vagy csak simman kicsi lazulni akart bebaszott, mint allatt es nem akarta, hogy ilyen allapotban beszeljetek
2010. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ha meccs van , akkor nem csalt meg
2010. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem hívtam. Ő kért még előtte, hogy ne hívjam, csak sms... Amúgy csak egy jóéjt üzi volt, és azt hiszem, hogy 22:07-kor már vége volt a meccsnek. De valahogy elég hihetetlen, hogy ott aludt volna...
2010. jún. 14. 11:54
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
22:07-kor még nem volt vége a meccsnek..Én is bealudtam közben..
2010. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt lehet nem hallotta , másrészt csak egy jó éjtet küldtél
2010. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy bevolt állva...és baludtak. légy elővigyázatos, de ne gyanúsítsd bizonyíték nélkül. Ha megcsal úgyis kiderül! nyugi.
2010. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mért kell az ilyet kérdőre vonni ?

Csak kelted a feszültséget.

2010. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy eltúlzom, de mostanában elég kevés figyelmet kapok tőle. Talán azért vok paranoiás.
2010. jún. 14. 11:59
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Megkért, hogy ne hívd fel, hmm...

szerintem hazudik, ez az elalvós mese túl elcsépelt, de nem tudsz mit csinálni, inkább hagyd az egészet.

2010. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Megcsalt a Nórával!
2010. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!