Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet az ilyet felejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet az ilyet felejteni? V csak szimplan elfelejtodik?

Figyelt kérdés

A kerdesem arra ertem, h voltatok mar olyan helyzetben h az exel nagyon jo volt a szex (meg ha utanna massal is kiprobaltatok) de mindig eszetekbe jutott h vele megis jobb/jo volt?

Az ilyen elmulik/elfelejtodik? Netan "fck friend" maradni vele? (de valoszinu ez rosszabitana a helyzeten).

Velemeny? Tapasztalat?



2018. márc. 7. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne elfelejteni, vagyis túllépni?! Rajtad múlik.

Akivel lezártam a kapcsolatot, azzal minden téren, nincs nyitott kapu, mert abból csak bonyodalom származik.

2018. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont pár hete írta valaki, hogy azóta sem volt senkivel olyan jó a szex, mint velem. :D Pedig vagy két éve nem is találkoztunk.
2018. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat lezarni lezartuk, joba maradtunk (igaz, bonyodalmakkal, de neki mar kapcsolat, en masok utan nezek), szoval mondjk lelkileg minden rendben, de ez a szex kerdes is elmulik ido utan? Tobbel kell legyek? V majd jon olyan aki ezt is elfelejteti?
2018. márc. 7. 21:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ettol felek #2-es
2018. márc. 7. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem fair valakit már az elején ahhoz hasonlítani, akivel összecsiszolódtatok. Szóval sokat kell gyakorolni :D

Persze vannak olyanok, akikkel kb. mindenkinek nagyon jó a szex, de azért ez többnyire mégis két emberen múlik.

2018. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!