Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet valakit teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet valakit teljesen felejteni? Úgy, hogy fel sem ismered?

Figyelt kérdés

Még gyerekként (11-12) kicsit mélyebb barátság volt köztünk az egyik barátnőm bátyjával (tudom, klasszikus :D)

A lányok mindig azt mondták, hogy tetszem neki, meg ilyenek, de igazából sosem derült ki.

Aztán elkerültem más városba, sose beszéltünk többet.

5 év után megkerestem Facebook-on, visszaigazolt, ebből gondoltam, ismer, hátha majd beszélünk.

De soha nem beszéltünk.

10 évvel később rendszeresen lájkolta az összes fotóm Fb-n, amik rólam készültek (meg néha zenét, de az a zenének szólt, nem nekem).

Ekkor meg már azért nem beszéltünk, mert nekem már komoly párkapcsolatom volt/van (jelenleg meg már Fb-m sincs).

Neki tudtommal nincs senkije, nem is volt sose.

Már nem emlékszem, hogy nézett ki gyerekként, csak arra, hogy az akkori énemnek nagyon tetszett az ő gondolkodása, dolgokhoz való viszonyulása.


Arra gondolok, hogy amikor a képeimet értékelte, akkor vajon tudhatta, ki vagyok én?


Vagy elfelejthetett teljesen, és csak annyi, hogy egy szimpatikus lány, aki valaha vmiért bejelölte, fene tudja, ki az amugy?


2017. szept. 5. 09:30
 1/5 A kérdező kommentje:
A saját nevemmel voltam fent.
2017. szept. 5. 09:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Azt várod tőlünk h mondjuk meg h emlékszik e rád vagy sem?
2017. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Szia! Emlékszel még rám? (folytatás tetszőlegesen...)"


Ennyi. Kérdezz rá. Mennyivel egyszerűbb ez, mint tippelgetni. 10 évig ezen agyalsz? Az azért komoly.

2017. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen dolgoknak több oldala van.


1. Nem tudhatod, hogy 10 év alatt milyen személyisége lett, és te a mai fejeddel el tudnád-e viselni.

2. Most kapcsolatban vagy. Ha az működik, és szereted, akkor nincs értelme ezzel az egésszel foglalkozni. Ha nem működik, akkor meg kell tenni a lépéseket. De lehet két szék közül a pad alá is esni, mert nem tudhatod, hogy ez a "régi" mennyire járható út, közben meg a mostanit lezártad.

2017. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Alzheimer kórnak hívják.
2017. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!