Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után 1 hònappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 1 hònappal ismerkedéssel felejteni lehetséges? Tinder?

Figyelt kérdés
Tùl akarok lépni az illetőn, megszakìtottam vele minden kapcsolatot és érintkezési formát. Tudom az idő segìtene de lassan telik. Csak ismerkedni és beszélgetni hogy ne érezzem magam annyira üresnek. Hogy valaki megkérdezze milyen napod van vagy pl hogy vagy?
2017. márc. 30. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ja a tinderen csak ilyen beszélgetős céllal vannak csak emberek mint ahogy a börtönben is csak ártatlanok...amúgy ha nem vagy nő akkor időpocsékolás hacsak nem dobsz be kis csalást
2017. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2017. márc. 30. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor fognak rád írni de ha nem leszel hajlandó újabb lépcsőkre lépni:randi, ez meg az akkor elkönyvelnek úgy hogy csak önbizalomnövelő unatkozó nőcske vagy aki a mézesmadzagot húzza el
2017. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Korai hogy ùj ember felé nyìtsak. Bár ki tudja mit hozhat nekem. Kiléptem egy elég rövid rossz kapcsolatbòl de azét hiányzik az illető
2017. márc. 30. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
figyeld probálkozz több helyen, rám is írhatsz megengedem:-) de a tinder esetén sokat kell írnod mert sok levelet kapsz és ha nem válaszolsz akkor udvariatlannak könyvelnek el...azon leszel ott kiakadva hogy elfáradsz a kommunikációban
2017. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel magadnak egy ki kib@shott hobbit?Az kitöltené az ürességet.Lehet az sport,legalább formálódik a tested,vagy belekezdhetsz egy idegen nyelvbe is,de ne egy tindertől várd,hogy elüsse az unalmadat.Keress valami társas hobbit és ott me fogják kérdezni,hogy vagy,vagy egy nyelvtanfolyamon.
2017. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!