Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, elég könnyen odadobjátok a kérdezőknek, hogy váljon el?

Figyelt kérdés
Akár csak egy apróság amiben nem értenek egyet, a válaszok fele, el kellett volna válnod, mért nem váltál el. Pedig szerintem hasonló kaliberű probléma, egyet nem értés szinte minden kapcsolatban van, gondolom a válaszolókéban is.
2018. márc. 9. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Én sosem írok ilyet, direkt, mert nincs jogom egy idegen embernek ilyet mondani, hiszen nem ismerem sem őt, sem a körülményeket, csak azt a kis részletet, amit itt megoszt.
2018. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Olyanoknak irom csak, amikert magam is valnek. Es nem, ha ezt irom, akkor nalunk tuti nincs olyan problema.
2018. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A közös kommunikációt szoktam tanácsolni elsőnek. Ha nem történik változás és még mindig ugyanolyan sz.r marad a helyzet, akkor célszerű válni.
2018. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Én akkor szoktam írni,amikor hisztis nők tesznek fel kérdéseket piszlicsáré dolgok miatt.
2018. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam irni ha csak tényleg a történetből kifolyólag úgy látom hogy az lenne ra már csak is a megoldás.

De akik folyton azt írjak ha bármilyen problémát mesélnek hogy válj el mert jöttél akkor vele össze,szakíts meg ilyenek azok könnyen beszélnek mert az nem úgy megy hogy szakítok ès vége az nem olyan könnyű és egyszerű.Nem tudom hogy azok akiknek csak az a megoldás meg a tanácsuk szakíts ők is ilyen könnyen egyből véget vetnek mindennek?Kivül alonak könnyű irni.

2018. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Azok akik ezt tanacsoljak mindenkinek, hogy "valj el" azok azt hiszik, hogy egy uj kapcsolatban nem fordulhat elo ilyesmi... De majd rajonnek, vagy nem, aztan minden evben mas "parjuk" lesz.. A problemakat meglehet oldani, olyan nincs, hogy nem... Olyan van, hogy az egyik fel nem akarja megoldani!
2018. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Én azoknak írom ezt, ahol már nincs más megoldás egyszerűen. :)

Csak a kérdező még sokáig akar vergődni a fosban, pl.

2018. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bár nem házasság témában, de nekem is bedobta valaki, hogy mondjak le egy pasiról, mert nem jósol szép jövõt nekünk, biztos csak kihasznál, nem jelent semmit a kapcsolatunk. Nem tudom, hogy mire alapozta ezt, de azóta kibékültünk a problémás idõszak után jobban mūködik a kapcsolatunk, sokat javult. Nem idealizálni akarom, de az biztos, hogy sokkal jobb, mint amilyennek leírta 1-2 kívülálló, míg igazából tanácsot vártam volna és nem ítélkezést.
2018. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

GYK s válaszolók nagyrésze papíron mind rendkívül kiegyensúlyozott, magabiztos, tudja mit akar, azonnal felismeri, ha egy kapcsolat rossz és rögtön véget vet neki.

Igazából az ilyen jellegű kérdések kiírásának is csak egyetlen értelme/lényege van. Az hogy az illető megoszthassa valakikkel a problémáit. Vadidegenek nem látnak bele senkinek úgy a dolgaiba, hogy egy 10 soros leírás alapján tanácsot tudjanak adni.

Akik egyből azt írják válj el, hagyd ott, valószínűleg még nem voltak olyan helyzetbe amikor szeretsz valamit, de van egy óriási probléma ami megmérgezi a kapcsolatot. Aki benne marad egy ilyen kapcsolatba nem feltétlenül hülye (itt most nem egyből arra kell gondolni, hogy a férfi minden nap agyba-főbe veri a nőt) csak ragaszkodik és reménykedik. Bízik abban, hogy a másik fél meg fog változni és minden jó lesz.

2018. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
a gyak trolljai csak ezért vannak itt: mindenki váljon, ne hagyd magad megalázni, van neked büszkeséged, régen ott kellett volna hagyni. Ez megy itt, aki ilyesmire vágyik jó helyen van.
2018. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!