Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen irányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P83 kérdése:

Szerintetek milyen irányba befolyásolná a párkapcsolatokat, ha holnaptól bevezetnék azt a szabályt, hogy függetlenül attól, hogy milyen iskolai végzettséged van vagy milyen munkád 1 millió ft lenne minden ember fizetése? A többi lent!

Figyelt kérdés

Tehát, teljesen mindegy lenne holnaptól, hogy autószerelő,kőműves, cukrász, pék, takarító, optikus, orvos vagy ügyvéd vagy, mert holnaptól mindenki egységesen havonta 1 millió ft vinne haza.


Szerintetek, ez hogyan befolyásolná a párkapcsolatokat?

Össze hozná inkább őket és közös célokat valósítanának meg vagy inkább az lenne a jellemző, hogy sok kapcsolat amelyet anyagi érdekek tartanak össze hamar befejeződne?


Gondolok itt arra, hogy sokan vannak akiknek közös hitelük van, egymás agyára mennek, de olyan a helyzet, hogy muszáj együtt lakniuk mert nincs hová menni stb..


Kíváncsi vagyok, hogy ti, hogy látjátok ezt a kérdést?



2018. márc. 9. 14:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9#-es értem amit írsz csak se füle, se farka ;)
2018. márc. 9. 20:18
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A pénz a tanulatlan emberekből néha a legrosszabbat hozza ki. Én sokáig olyan területen dolgoztam, ahol ügyvédekkel, jogászokkal, ügyészekkel voltam kapcsolatban, és bár nem tudom, a magánéletben milyenek, de a munkám során a maximális udvariasságot és tiszteletet kaptam tőlük. A férjemnek egy időben a munkája mellett volt egy fuvarozó vállalkozása is, így sok sofőrrel voltunk kapcsolatban. A nemzetközi sofőrök ugye elég jól keresnek. Én ennyi beképzelt, pökhendi, másokat lenéző emberrel ritkán találkoztam, mindemellett a stílusuk, az állandó bmeg, fsz.m minden mondatban engem eléggé zavart. (Persze tisztelet a kivételnek, mert köztük is voltak normális emberek, de azért nagy általánosságban ez volt.) Úgyhogy nem csak a megkeresett pénz számít, hanem ami mögötte van.
2018. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tizes válaszoló vagyok és látom a lelki szemeimmel, ahogy a sok szakmunkás aki épp a múltkor nézte meg a színházban a Rómeó és Júliát, most vadul lepontoz :-)

Miért baj az, hogy szeretem a szabadidőmet és a beszélgetéseimet olyan emberrel megosztani aki az én dolgaimra vevő? Nem nézek le senkit és nem mondtam, hogy diploma nélkül valaki nem lehet művelt. Csak nem jellemező, ritka jelenség, hogy a szakmunkás vagy gyártósori melós velem hasonló érdeklődési körrel rendelkezzen. Ettől ő nem kevesebb, csak más és nem értem, miért jó az ha egy párnak nincs beszédtémája és közös hobbija?

2018. márc. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amit 13-as ír, abban van igazság. Pár hónapig kapcsolatba kerültünk betanított munkásokkal. Minden második szavuk a g..i és f..z illetve a b..meg. Szinte már töltelékszóként funkcionál náluk. Emellett tudatmódosító szerekkel éltek. Őszintén melyik művelt, tanult lány akar magának egy ilyen párt? Bármennyit keressen is az illető.
2018. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

12#,13#-as válaszoló értem amit írtok és szerintem van is benne ráció.

Én sem akarok olyan nővel megismerkedni aki primitív, közönséges és nem tud viselkedni, mondjuk sajnos nekem van a közelmúltból is egy olyan tapasztalatom, hogy a lány főiskolát végzett, de mégis mikor kettesben találkoztunk akkor állandóan közönségesen kezdett el viselkedni, néha már-már mint egy bolond.

De ez egy ritkább kivétel, mármint nem az, hogy egy lány közönséges, hanem, hogy diplomás és úgy közönséges



Ha választani lehet én is az értelmesebbek felé húzok, sok diplomás ismerősöm van, barátom van.


Viszont az eredeti kérdésre visszatérve, igazából nem az volt a kérdés, hogy kit választanál, ha mindenki havi egy milliót keresne, hanem az, hogy a jelenlegi párkapcsolatokra nézve, milyen hatással lenne ez?

Tehát akik most együtt vannak az ismerőseitek körében, vagy pl ha ti kapcsolatban vagytok akkor az milyen hatással lenne a továbbiakban a kapcsolatotokra vagy az ismerőseitek párkapcsolataira?

Mi lenne inkább a jellemző?


Az, hogy húú a párommal meg tudjuk valósítani a közös álmainkat, terveinket?


Vagy az, hogy..


Rövid idő után az egyik vagy mindkét fél elkezdene másfelé kacsintgatni, mondván, most már van olyan helyzetben, hogy az sem érdekli, ha holnap vége a jelenlegi kapcsolatának, mivel megváltoztak a körülményei?

2018. márc. 10. 22:03
 16/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy húú a párommal meg tudjuk valósítani a közös álmainkat, terveinket?


Vagy az, hogy..


Rövid idő után az egyik vagy mindkét fél elkezdene másfelé kacsintgatni, mondván, most már van olyan helyzetben, hogy az sem érdekli, ha holnap vége a jelenlegi kapcsolatának, mivel megváltoztak a körülményei?


Az utobbi,ezt nevezem én hézagtöltőnek.. Na azok egyből megszakadnának..

2018. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a párkapcsolatokba nagyon nem kavarna bele, mert egy szobafestő is simán kereshet annyit mint egy diplomás irodista. Sok ember inkább a diplomájával van nagyra, és kritérium nála, hogy a másiknak is az legyen. Akinél meg nincs ilyen feltétel, annak meg mindegy, hogy a másik mennyit keres. A több pénz valószínűleg jótékony hatással lenne a meglévő kapcsolatokra, kevesebb idegeskedés és a több pihenés lehetősége miatt.
2020. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!