Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi, nálam sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, nálam sokkal idősebb, majdnem 10 évvel, és nyáron teljesen beleszerettem. Vajon még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Azóta már nem tetszik (Vagy legalábbis szeretném ezt hinni), de még mindig, ha bármit ír ki mondjuk iwiw üzenőfalra, rögtön bújom, kilinkel egy youtube-s videót, akkor megnézem, pedig másnál nem szoktam. Kényelmetlenül érzem magam ha ő lesz a téma egy beszélgetésben. Akkor még mindig tetszik? Vagy az is lehet még, hogy ő ilyen példakép féle nekem, nagy metálos, én meg kis-metálos vagyok és lehet hogy hozzá akarok hasonlítani... Vagy nemtudom. Olyan jó lenne azt mondani hogy tök nem érdekel de sajnos ez biztos hogy hazugság. Csak azt nem tudom, hogy csak annyira érdekel, mint egy példakép, vagy szeretem. Így kívülről melyiknek tűnik?
2009. jan. 16. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2009. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15, a pasi 25 ugyebár. És azt kihagytam, hogy most az biztos, hogy nem akarok összejönni vele.
2009. jan. 16. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen idős korban előfordul, hogy egy lány nincs teljesen tisztában az érzelmeivel, keveredik minden mindennel.


Viszont ha az embert gyengédebb szálak fűzik valakihez, akkor a hozzászokás miatt sosem felejti el az illetőt, egy picit mindig kötődik hozzá. Olyan ez, hogy pl. megnézed az exeid lapját az iwiwen, hogy mi van velük, stb...


Nem hiszem, hogy komolyabb érzelmeid lennének iránta, de a lelkednek egy picit kedves, beleégett az agyadba a vonzalom.


Azt gondolom, hogy kedveled, de kész, semmi több.


Így kívülről.

2009. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább rajongás ez a dolog.

Ha meg tudod állni, h nézegesd, elfelejted pár hét alatt.

2009. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!