Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy kapcsolatról le kellett mondanod pedig nem akartál és a másik fél sem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy exem visszatért. Nagyon szerettem, sokat szenvedtem utána, és szinte éreztem is, hogy itt nekünk még nincs vége.

Ő dobott engem kb egy éve, jogosan, sok volt a veszekedés amit én kezdeményeztem.

Nem tudom most mit tegyek, akarnám is meg nem is, hogy újra együtt legyünk.

Mikor együtt voltunk nem voltam 100%-osan boldog, de alapból egy elégedetlen tipus voltam mindennel kapcsolatban.

Nem tudom érdemes lenne-e megpróbálni. Mit szólnának a családtagjaink, szüleink, ismerőseink?!


Ki volt már hasonló helyzetben, hogy nem tudta eldönteni mit akar?

Végül hogy döntöttél, és miért így?


21/L



2018. márc. 10. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Altalaban kutyabol szalonna nem lesz. Nem fogsz valtozni egy kapcsolatodban sem. Mai "nok" 30asan is kislanyok es egyik se engedne a 100bol, mindegyik nagy elvarasokkal, igenyekkel. A kapcsoaltok 90%a a nok miatt doglik be.
2018. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fő kérdés és a kifejtés között nem látok semmi összefüggést.

A fő kérdésre a válaszom igen. Mi is úgy szakítottunk hogy egyikünk sem akarta, így hozta az élet.

A problémáddal kapcsolatban, a leírásod alapján nem lehetett ez valami óriási szerelem.

Ha valamivel kapcsolatban bizonytalan vagy, azt nem akarod igazán...

2018. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Elgondolkoztam, hogy újra is kezdhetnénk, de szerencsére időben kiderult, hogy egy tapló görény, nem változott semmit. Azóta tudtam igazán lezárni, és soha többet nem kérek belőle.
2018. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdéseket, hogy változtál-e, elégedett lennél-e ugyanazzal, amiben nem voltál igazán boldog. Ha nem, vagy nem tudod, inkább ne dönts mellette, mert a "második kör" fájdalmasabb lesz mindkettőtöknek.
2018. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal ne foglalkozz szerintem, hogy a rokonok, ismerősök, mit szólnának ehhez. Azzal már inkább, hogy változtál- e azóta, vagy ugyanolyan "elégedetlen típus" vagy ma is. Mert ha nem változtál, akkor most mitől lenne más a "történet" vége?
2018. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt.
2018. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!