Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután lett autód, kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután lett autód, kigyúrt tested, diplomád, vagy egyéb, mennyire indult be a csajozás?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Még nincs meg mindegyik, de semennyire. :)

Kihagytad a legfontosabbat, a mérhetetlen sok pénzt. Ha ez megvan, akkor kilóra megveszed a nőket. :D F

2018. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zoli780806 ***** válasza:

diplomád vagy egyéb? Okj?


Barátom.... nem ezeken múlik.... ezek maga miatt legyenek! És akkor majd lesz csajod is.

2018. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Megpróbálom egyszerűen: a lúzer diplomával, autóval és kigyúrt testtel is lúzer.
2018. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Még a motorozós időkben mindig volt csajom. Az is igaz hogy 1 miller+ -os motorjaim voltak mindig. Nem nagy összeg, de egy hobbira nem kicsi. Vagy legalább is én k...ára sajnálom a pénzt mindenre :D.
2018. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Ja, meg persze az is hozzá tartozik, hogy jól nézek ki és nem vagyok egy idióta. Szóval önmagában kevés a guba.
2018. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyetek magasról ezekre a dolgokra. Nehogy már csajok kedvéért csináljatok olyasmit, amit nem akartok.
2018. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még nem gyúrtam ki magam, meg nem is fogom így asszem nen fog menni
2018. márc. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem ebből csak az autó, meg az egyéb van meg. A csajozás az egyéb után indult be, de még az autó előtt leállt. Magyarul kocsi, kigyúrt test, diploma és a mérhetetlenül sok pénz nélkül is találtam egy gyönyörű lányt, akivel le tudnám élni az életem.


Reménykedhetsz, deha most teljesen sikertelen vagy a nőknél akkor ezek a sallangok sem segítenének rajtad

2018. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

8-as:

Melyik bolygón találtál rá, az Ánuszon? :D

2018. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9#

Szánom a magadfajta "férfiakat"...

2018. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!