Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én drága kicsi egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én drága kicsi egyetlen szívem csücske, azt mondta ma hogy ha nem akarom hogy megmondja hogy mit tehetek meg és mit nem akkor szakítsunk . Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Hozzá vágta a fejemhez hogy azért mert én nem engedtem meg neki hogy meg..ja a seggem ezért csalt meg , ezért társkeresőzött és ezért regisztrálta magát egy sze..társkeresőre , én lenyeltem neki eddig mindent , mondtam neki hogy abból a társaságból lépjen ki amelyikben benne van ,mert rossz hatással vannak rá, teljesen lekezel és lenézz mióta velük van, és még ő akar feltételeket szabni ...ez mióta normális?
2013. szept. 14. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ribi
2013. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
figyelj ha lenézz téged akkor minek tartod vegyél egy vibrátort
2013. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális. Mit keresel még mellette? :D
2013. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vakondka ***** válasza:
Ez a pasi nem normális, szóval hozzá egy nem normális nő való. A fentiek alapján pedig te normális csaj vagy, szóval jobb ha mielőbb otthagyod szeintem.
2013. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lépjél már ettől a baromtól amíg nem késő!!
2013. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma kidobtam! Drága első válaszoló miért vagyok ribi ? Azért mert nem engedek meg neki olyat ,ami engem nem vonz ?
2013. szept. 14. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
jól tetted!!
2013. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem normális. Jól döntöttél!
2013. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!