Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor hogyan kellene megoldani a barátnőkkel való találkozást?

Figyelt kérdés
A hétvégére a ház körül kisebb munka van tervben és a szüleim megkérték a páromat is, aki a vőlegényem, h segítenie kellene valamiben. Tegnap a barátnőim kitalálták, hogy mi lenne ha a hétvégén kimennénk találkozni. Én persze rögtön rávágtam, h részemről rendben, kiment a fejemből, h most hétvégén van a "családi program". Na most oké, h a munka elvégeztével az estém szabaddá válna, de a vőlegényemet mégsem küldhetem haza, h "na köszi a segítséget, szia, én megyek ki a barátnőkkel". Számomra ez olyan tapintatlan, nem érezném magam jól, h eljön segíteni (Amit persze szívesen tesz), aztán én haza "küldöm", mert a barátnőkkel töltöm az est további részét. Az pedig, h ő is jöjjön... Hát engem nem zavarna, viszont a csajokat szerintem már igen, hiszen senki nem hozza magával a párját. Vagy ő is aznap estére tervezzen be valakivel valami programot? Nem tudom, h h lehetne megoldani úgy, h senkinek se essen rosszul. Ti mit tennétek? Köszi a segítséget. :)
2018. márc. 12. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

ha tud ő is programot szervezn magának, akkor oké, amúgy én személy szerint lemondanám a barátnőzést, ha ő nem tud elmenni kikapcsolódni.


Én így oldanám meg, fájó szívvel, de ezt tenném.

2018. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Mondd meg a párodnak, hogy estére lenne egy csajos programod, szeretnél menni, ha őt nem zavarja.
2018. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Jól lefárasztod munkával. Jutalmazod egy cumival és mehet haza aludni. Te meg vígan bulizhatsz a barátnőkkel:)
2018. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Lemondod a barátnőket.
2018. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1# Igen, valószínű ez lesz, h rákérdezek páromnál, h nem szeretne-e kimenni sörözni valami haverjaival, mert lenne ez a programom, vagy B terv, h jön velem. Bár az nekem sem tetszene, h beültetem X csaj közé, hülyén nézne ki... C terv: H nem megyek, ami nem nagy baj, csak remélem a barátnők sem lesznek zabosak, h vissza mondom.


2#, oké, de éppen ezt magyaráztam, h számomra ez bunkó viselkedés lenne csak kijelenteni, h "Gyere szombaton segíteni, aztán menj haza légyszi, mert én este megyek ki"...

2018. márc. 12. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én elmennék, mondjuk nálunk ő mozdul ki többet ilyen szempontból. Nálunk volt olyan, hogy a szüleinél aludtam ilyen esetben. És nagyon fontos elmennie segítenie?
2018. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát állítólag fontos, h olyan dolog amit mi nők nem tudnánk segíteni apumnak... :| Ő is mondjuk sokszor volt, h kiment sörözni én pedig otthon (nálunk) vártam, h mikor jön, de az azért más helyzet :/ Nem olyan, h náluk lettem volna, dolgozunk, aztán fogja magát, h na ő megy ki haverokkal.. Nem akkora probléma, mert mindent meg lehet beszélni, csak hülye helyzet :D
2018. márc. 12. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!