Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éltetek már át "villámcsapás-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már át "villámcsapás-szerű" találkozást valakivel?

Figyelt kérdés

Pl. olyanra gondolok,hogy megláttad,és megdobbant a szíved,vagy hogy első látásra beleszerettél valakibe,vagy mintha már ismernéd.

Leírnátok hogy történt?


Trollok kíméljenek!Nincs kedvem az olyan jellegű válaszokhoz,mint "Megb*szott az áram...",meg "Belémcsapott a villám,amikor vihar volt.."



2015. márc. 16. 19:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%
Én még nem, de a barátnőm igen!
2015. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen történt de ennek nincs bővebb története, megláttam ő rámmosolygott, én is rá, (persze lehet h hülye fejet vágtam ezt nem tudom) és napokig senki másra nem tudtam gondolni.

Aztán sajnos többet nem láttam.

2015. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
41%
Jaguár ne kamuzz! :)
2015. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Volt, hogy megtetszett már így valaki, de olyan is megesett, hogy végre találkoztam azzal, akivel régóta szerettem volna, és élőben első pillantásra belezúgtam.
2015. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen először jártam abban az üzletben, ő volt a pénztáros lány és elolvadtam tőle...de aztán másodszorra kiderült h nem jövök be neki
2015. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%

Igen, egészen pontosan 2x. Mindkettőből nagy szerelem lett, és ez egyik már elmúlt, a másik pedig jelenleg is a barátom.


23/N

2015. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátnőmmel voltam így,akit azóta se tudtam teljesen elfelejteni.Szerintem most is ,ha meglátnám egyből 170 lenne a pulzusom.
2015. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Igen, a tortenetre mar nem emlekszem, de a srac arca es az amit mondott orokre nyomot hagyott bennem.
2015. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez történt, meg a mostani barátommal is. Természetesen egymás iránt éreztük ezt a "villámcsapást". :) Én amikor először megláttam Őt, akkor is ezt éreztem, illetve akkor is, amikor végre beszéltünk is egymással. Utóbbinál szerintem dupla olyan erős volt az a "villámcsapás", minden egyértelművé vált számomra.
2015. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

nekem is úgy volt - több is - ahogy a 2-es írja

Egy villám - és kész.

Ismeretlen eredetű és nem láttuk egymást többet.

Viszont egész pontosan "megvan" az érzés, ami ért. Talán azért, mert ezt nem követte semmiféle megszokás, kiábrándulás? 2 percben a végtelen.

Ez a szerelem.

Shakespeare hősöket éri így villámcsapásszerűen a szerelem...

2015. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!